5 důvodů, proč jsou plachtové haly správná volba

Plachtová hala je bleskové řešení, když potřebujete jednoduchou budovu. Hodí se pro průmyslovou výrobu, jezdectví, sport, dobře poslouží jako hangár nebo třeba obyčejný přístřešek. Na rozdíl od tradiční budovy má kvalitní plachtová hala pět skvělých výhod.

Výhody plachtových hal

  1. Výhodná cena

Jako první zaujme určitě výhodná cena. Je mnohem nižší, než se pohybují ceny výstavby zděné budovy. Přesto vám kvalitní plachtové haly vydrží dlouho, jsou odolné.
  1. Snadná údržba

O plachtovou halu téměř nemusíte pečovat, nebudete s ní mít žádné starosti. Údržba je navíc levná. Provoz plachtové haly vychází výhodně.
  1. Plachtovou halu lze kdykoliv rozšířit

Když se po čase rozhodnete halu rozšířit, nebude to žádný problém. Můžete tak učinit úplně kdykoliv.
  1. Rychlost montáže i demontáže

Realizace plachtové haly je blesková záležitost, stejně tak její případná demontáž. Kdybyste se halu rozhodli přemístit jinam, lze tak učinit velmi rychle.
  1. Kvalitní plachtové haly na klíč

Hala bude zhotovena přesně podle vašich požadavků. Aby vyhovovala svému účelu, můžete si vybrat ze široké škály doplňků, které zlepší její funkčnost a komfort. V nabídce je např. zateplovací systém, různé typy osvětlení a odvětrávání. Nechejte si halu vytvořit k obrazu svému.

POLAK CZ: Český výrobce montovaných hal

Zjistili jste, že plachtová hala je to, co potřebujete, ale nevíte, od jaké firmy si ji nechat smontovat? Špičkové montované haly na klíč vyrábí i staví POLAK CZ. Společnost má spoustu spokojených zákazníků a více než 20 let zkušeností. Vedle výroby a montáže hal je samozřejmostí také zákaznický servis a kompletní poradenství. Firma přes své úspěchy neusíná na vavřínech, ale stále pracuje na zlepšování výrobních postupů a technologií. Zároveň s halami vyrábí také kvalitní dílenský nábytek.

Publikováno: 15. 07. 2019 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová