LED veřejné osvětlení do každé vsi i města

Uvažujete o tom, že je ve vaší hezké vesnici potřeba zbudovat nové veřejné osvětlení? Platíte spoustu peněz ročně za neustálé opravy starého osvětlení, které i tak co chvíli nefunguje? Společnost LEDEOS z Horní Bečvy je svým LED veřejným osvětlením i dalším zbožím proslulá nejen u nás, ale i v zahraničí. Možná i vy se pro ni za chvíli rozhodnete.

Proč právě LED veřejné osvětlení

Hned několik předností má LED veřejné osvětlení, pro které si jej pořizuje mnoho obcí a měst. Je maximálně úsporné, naprosto bezúdržbové, má extrémně dlouhou životnost a jedná se o nejmodernější technologii, s jakou se můžete v tomto odvětví setkat. Společnost LEDEOS označuje LED veřejné osvětlení s napájením 230 V jako inteligentní, programovatelné a vysoce úsporné. Výkon se pohybuje od 20 – 70 W, klient si také volí teplotu osvětlení od bílé až po žlutou. Firma poskytuje na svítidla nadstandardní záruku. Běžnou praxí je pozáruční servis. Potěšeni jistě budete i tím, že firma garantuje udržení výrobního vzoru i v případě, že budete osvětlení odebírat po etapách. Jsou sloupy a výložníky, na nichž je stávající veřejné osvětlení ve špatném stavu? LEDEOS na požádání dodá spolu s osvětlením i je.

Důmyslné funkce veřejné LED osvětlení

Vaše nové LED veřejné osvětlení bude mít pohybové čidlo. V úsporném režimu světlo svítí na 30 %, po informaci o pohybu se rozsvítí na 100 %. Lze jej nastavit dle přání klienta, ale také úplně vypnout. Svítidla se dají ovládat i bezdrátovým informačním systémem AMO. Vyzařovací charakteristiky svítidel můžete upravit sekundárními optikami pro každý LED modul. Každá LED dioda je chlazena patentovaným systémem chlazení LEDEOS, což znamená životnost 80 000 hodin. Zde je zajímavý TIP: Dotace na veřejné osvětlení: jaké požadavky je potřeba splnit? LEDEOS vnese světlo i k vám.

Publikováno: 10. 11. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová