Kde vybírat nábytek? Na Favi.cz

Víte, kde mají nábytek? Opravdu hodně nábytku? No přece na serveru Favi.cz Nábytek většinou bývá dlouhodobější záležitostí. Rozhodně si ho nekupujeme tak často jako kosmetiku nebo oblečení. A také je samozřejmě ve srovnání s těmito komoditami řádově dražší.

Vše na jednom místě

V zájmu většiny z nás je dobře nakoupit. Tedy cenově výhodně, aniž by přitom utrpěla kvalita nakupovaného zboží. Cest k takovému nákupu je hned několik. První je obcházet jednotlivé obchodní domy či e-shopy a vybírat, což se samozřejmě může pěkně časově protáhnout. A k tomu nemáte jistotu, že jste si prošli kompletní nabídku trhu. A právě to dělají provozovatelé serveru Favi.cz. Nabídky jednotlivých e-shopů sdružují a kupujícímu umožňují tzv. nákup pod jednou střechou.

Favi šetří váš čas

Hlavní předností serveru Favi.cz je, že šetří čas. A to už kupujícím v devíti zemích napříč Evropou. Na serveru v současné době, šest let po založení firmy, spolu s Čechy nakupují i Slováci, Poláci, Maďaři, Rumuni, Chorvati a nově také Italové, Švédi a Britové. A velmi často. Což se samozřejmě pozitivně odráží na rychlosti samotného růstu firmy. V letošním žebříčku nejrychleji rostoucích firem společnosti Deloitte Fast 50 obsadilo Favi.cz čtvrté místo.

Abyste dobře nakoupili

Začátky startupu se přitom v ničem neodlišovaly od začátků konkurenčních firem. První nábytkový vyhledávač byl založen už v roce 2015 Janem Zajícem a Radomírem Hejlem. Úspěch byl až nevídaný. Favi raketově rostlo a brzy se stalo součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Ubrat plyn majitelé firmy neplánují ani do budoucna. Právě naopak. Jen letos mají v plánu ještě expanzi na západní trhy, jakými jsou Itálie, Španělsko a Portugalsko. Zkrátka mají velmi dobře našlápnuto a nezbývá nic jiného než jim přát, aby ve svém snažení nepolevili. Spokojení budou nejenom oni, ale i samotní kupující. Dobře nakoupí, a o to jim jde především.

Publikováno: 16. 08. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová