Likvidace aut je služba, která je rychlá a za hotové

Prodejte již zítra své auto. Neváhejte! Služba výkupu aut za hotové funguje rychle a s dobrými referencemi. Jak na prodej starého auta tím nejsnazším způsobem?

Pojďte se konečně zbavit svého starého automobilu

Pokud vám doma stojí auto, se kterým už nikdo nejezdí, nebo je dokonce nepojízdné, prodejte jej pomocí služby Za hotové. Ta se specializuje na výkup a likvidaci aut po celé České republice. Prodej je rychlý a bezproblémový. Již zítra mohou být zástupci služby u vás. Automobil si zdarma odvezou a na ruku vám za něj vyplatí peníze. Starých aut je v Česku skutečně hodně. Nejen těch, kterým ještě nedošel dech a pořád brouzdají po silnicích. Mnoho aut je odstavených doma, na pozemcích a zahradách. Vždyť co kdyby… Často však jako majitelé nemáme prostředky na dražší opravy. Někdy se automobil pokoušíme prodat přes autobazar či svépomocí, obchod ale nemusí dopadnout podle našich představ. Nejhorší je povinnost držet záruku, což kupující v dnešní době využívají a ojetinu následně reklamují. Zákon stojí spíše na jejich straně.

Likvidace aut pro soukromníky i firmy

At již vám doma stojí autovrak po bouračce, staré nepojízdné auto, staré pořád funkční auto, veterán, či zánovní auto, za které potřebujete dostat peníze na ruku, služba Za hotové je od vás vykoupí. Vykupuje též dodávky, nákladní automobily a některé stroje. Stejně tak je možná likvidace aut ve firmách. Potřebujete se zabavit starého vozového parku? Nebo jej zpeněžit? Zahotove.cz je služba i pro firmy či živnostníky.

Dnes se domluvte, zítra prodejte

Služba je rychlá, funguje po celé republice a nabízí platbu v hotovosti přímo při prodeji. Neplatíte nic ani za odtah vozidla. Už teď, do několika minut, můžete zjistit, jaká je předběžná cena za odkup vašeho vozidla. Zítra se již automobil bude od vás odvážet, vy budete mít v ruce od firmy smlouvu, která vás dokonce zprošťuje povinnosti držet záruku a zejména peníze za vůz.

Publikováno: 27. 07. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová