Tipy a rady

3D tiskárna jednou dobude svět, víte, jak si objednat 3D tisk na zakázku?

O tom, že existuje 3D tiskárna, jste jistě někdy zaslechli. Podle digitálního souboru vytváří pevné trojrozměrné objekty. O 3D tisku se prvně mluvilo více než před třiceti lety, 3D tiskárna ovšem vznikla až o několik let později, na sklonku předešlého století. Rozmach zažívá až v několika posledních letech a pravá sláva ji teprve čeká. Víte, jaké má 3D tiskárna využití a jak se bude její využití vyvíjet?

Využití 3D tiskárny dnes a v budoucnu

3D tiskárny vyrábějí součástky pro průmysl. Medicína s nimi zase kouzlí kompenzační pomůcky a protézy. Učitelé prostřednictvím 3D tisku vytvářejí nové učební pomůcky a rozvíjejí dětem prostorové vnímání. Kam se 3D tisk posune v budoucnu?

Ve výzkumu je výroba lidských tkání nebo dokonce celých orgánů, což by umožňovalo transplantaci bez dárce. Posunu by se dočkali i kosmonauti. Počítá se totiž s možností tisku opravdového jídla. Kosmonauti by si tak klidně mohli pochutnávat třeba na pizze.

Zdá se vám to nesmyslné? Z dnešního pohledu to tak možná vypadá, ale pamatujte, že vývoj jde rychle kupředu a dělá stále větší a větší pokroky. Vzpomeňte si, jak před patnácti lety vypadaly mobilní telefony. Ty dnešní se jim vůbec nepodobají! Je pravděpodobné, že podobný skok zažije i 3D tisk.

Jak probíhá 3D tisk na zakázku

Nepotrvá dlouho a 3D tisk bude úplně běžná záležitost. Zatím však vychází pořízení 3D tiskárny draze. Kdybyste si chtěli něco vyrobit, je lepší si objednat 3D tisk Brno.

Nejlepší je, když k objednávce připojíte 3D model na počítači. Pokud to ale neumíte, stačí dodat technický výkres nebo třeba jen podrobný popis. Zaměstnanci si s tím už nějak poradí! Na základě simulace vám vypočítají cenu. Když budete s nabídkou souhlasit, zaplatíte zálohu – a budete mít vystaráno. 3D tiskárna se postará o to, abyste se svým výrobkem byli spokojeni. Podrobnosti najdete na webu pro Brno 3D tisk.

Reklama

Chcete manažerský tablet na úrovni? Doporučujeme pořídit Apple iPad!

Chcete se dozvědět co je CRM systém a jak může být užitečný právě pro vás? Máme odpovědi!

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.