Tipy a rady

3D tiskárna jednou dobude svět, víte, jak si objednat 3D tisk na zakázku?

O tom, že existuje 3D tiskárna, jste jistě někdy zaslechli. Podle digitálního souboru vytváří pevné trojrozměrné objekty. O 3D tisku se prvně mluvilo více než před třiceti lety, 3D tiskárna ovšem vznikla až o několik let později, na sklonku předešlého století. Rozmach zažívá až v několika posledních letech a pravá sláva ji teprve čeká. Víte, jaké má 3D tiskárna využití a jak se bude její využití vyvíjet?

Využití 3D tiskárny dnes a v budoucnu

3D tiskárny vyrábějí součástky pro průmysl. Medicína s nimi zase kouzlí kompenzační pomůcky a protézy. Učitelé prostřednictvím 3D tisku vytvářejí nové učební pomůcky a rozvíjejí dětem prostorové vnímání. Kam se 3D tisk posune v budoucnu?

Ve výzkumu je výroba lidských tkání nebo dokonce celých orgánů, což by umožňovalo transplantaci bez dárce. Posunu by se dočkali i kosmonauti. Počítá se totiž s možností tisku opravdového jídla. Kosmonauti by si tak klidně mohli pochutnávat třeba na pizze.

Zdá se vám to nesmyslné? Z dnešního pohledu to tak možná vypadá, ale pamatujte, že vývoj jde rychle kupředu a dělá stále větší a větší pokroky. Vzpomeňte si, jak před patnácti lety vypadaly mobilní telefony. Ty dnešní se jim vůbec nepodobají! Je pravděpodobné, že podobný skok zažije i 3D tisk.

Jak probíhá 3D tisk na zakázku

Nepotrvá dlouho a 3D tisk bude úplně běžná záležitost. Zatím však vychází pořízení 3D tiskárny draze. Kdybyste si chtěli něco vyrobit, je lepší si objednat 3D tisk Brno.

Nejlepší je, když k objednávce připojíte 3D model na počítači. Pokud to ale neumíte, stačí dodat technický výkres nebo třeba jen podrobný popis. Zaměstnanci si s tím už nějak poradí! Na základě simulace vám vypočítají cenu. Když budete s nabídkou souhlasit, zaplatíte zálohu – a budete mít vystaráno. 3D tiskárna se postará o to, abyste se svým výrobkem byli spokojeni. Podrobnosti najdete na webu pro Brno 3D tisk.

Reklama

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xs od Applu!

Sofistikovaný účetní software Money S3 vám pomůže zefektivnit vedení účetnictví.

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.