Dopravní značení v Praze jedině od profesionálů

Protože se na silnicích neustále provádějí nějaké změny, je nezbytné myslet i na moderní dopravní značení se správným významem. Především v hlavním městě dochází k obrovským změnám, a to v podstatě den co den, a proto by se značky neměly podceňovat. Jinak by totiž mohlo dojít k dopravním problémům, možná i nehodám. V následujících řádcích vám představíme specialistu na značky. Co si představíte, když se řekne dopravní značení? Zatímco někdo si představí zákazové značky, jiný naopak parkovací zábrany. V podstatě mají pravdu obě strany, neboť jak značky, tak i zábrany do dopravního značení patří.

Značky nemusíte nutně kupovat, dají se pronajmout

Dopravní značky jako takové se vyrábějí podle standardizovaného postupu, všechny by měly splňovat podmínky stanovené zákonem. V takovém případě je dobré obrátit se na profesionála s dlouholetými zkušenostmi v daném oboru. Zajistí vám prodej, pronájem i instalaci. Jedním z takových specialistů na dopravní značení Praha je společnost Top Znak s.r.o., která na tuzemském trhu působí už několik let.

Co všechno Top Znak s.r.o. nabízí?

Služby jako takové jsou opravdu rozmanité. V první řadě dopravní značky prodává, a to včetně příslušenství, dopravních zrcadel, zpomalovacích a vodících prahů, retardérů, parkovacích zábran, sloupků a balisetů. Jestliže potřebujete značení pouze na omezenou dobu, nevyplatí se kupovat ho, stačí si ho pronajmout. Zpravidla se pronajímají plastová svodidla, lávky pro pěší různých délek i světelná signalizace. Stejně tak vám zajistí instalaci dopravního značení a zařízení, zrcadel a dalších prvků. V neposlední řadě je v silách společnosti navrhnout projekt dopravně inženýrského opatření. Tak neváhejte a obraťte se na firmu, která vám vyhoví po všech stránkách. Podrobnější informace najdete na jejích webu.

Publikováno: 20. 06. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová