Marketing

Nepodceňujte sílu outdoor reklamy. 5 důvodů, proč bude vždy fungovat

Doba přeje moderním technologiím a zdá se, že se marketing pozvolna přesouvá na internet. Přesto není dobré hledět na klasickou outdoor reklamu skrz prsty. Často je mnohem efektivnější než propagace na síti a nabízí spoustu výhod, pro které si ji oblíbíte i vy. V čem její výhody konkrétně spočívají? Následujících 5 důvodů hovoří za vše.

1. Běží non-stop

Outdoor reklama má obrovskou výhodu – nejde vypnout. Takže ať už máte spadeno na jakoukoliv cílovou skupinu, budete mít jistotu, že vaši reklamu uvidí. Předpokladem je výběr vhodné lokality, ale to už je jiné téma.

2. Nabízí široké spektrum formátů

V případě outdoor reklamy si je z čeho vybírat. Formátů je víc než dost a každý nabízí specifické výhody. Ale ať už jsou vaše cíle jakékoliv, je velmi nepravděpodobné, že byste mezi všemi billboardy, citylighty, bigboardy, plakáty a dalšími variantami nenašli tu správnou.

3. Opakuje se (= je dobře zapamatovatelná)

Venkovní reklamou lze oslovit i zákazníky, kteří nemají dobrou paměť. Kampaň obvykle trvá několik týdnů až měsíců a dotyční se kolem reklamních prvků pohybují opakovaně, takže se jim takříkajíc dotanou pod kůži.

4. Umožňuje perfektní načasování

Reklama nesmí být rušivá, jinak se u cílové skupiny setká s nevolí. V prohlížeči naskočí pop-up okno, případně jiný formát, který naruší uživatelovu koncentraci. Outdoor reklama většinou na lidi působí v době, kdy nemají nic jiného na práci. Například čekají na autobus nebo se jen tak procházejí ulicemi.

5. Dobře se s ní propagují online služby

Výlepy plakátů, billboardy a v podstatě i všechny ostatní formáty lze využít v rámci propagace firmy, která nemá kamennou prodejnu a služby poskytuje pouze přes internet. Outdoor reklama osloví zákazníky, kteří by webové stránky jinak nenašli.

Reklama

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xs od Applu!

Sofistikovaný účetní software Money S3 vám pomůže zefektivnit vedení účetnictví.

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.