Herní repasované notebooky jsou dobrou investicí

Potřebujete na práci počítač, který zvládne více než jen kancelářské aplikace? Hledáte výkonný stroj, ale odmítáte za něj dát třicet tisíc? Pak se poohlédněte po repasovaných počítačích či noteboocích, a to zejména po těch herních. Herní průmysl byl totiž vždycky tím, co nutilo výrobce zlepšovat hardware a dodnes se jako herní prodávají špičkové stroje s parádním vybavením. Bez počítačů se dnes neobejde žádná firma. Tam, kde se pracuje primárně na počítači, je obzvlášť důležité koupit dobrý stroj. Ani všichni ostatní se však nemusí zaměřovat na nejlevnější notebooky za deset tisíc. Za stejnou cenu se dá koupit repasované herní PC s úplně jinými technickými parametry.

Repasovaný počítač kupujete se zárukou

Přirovnávat repasovaný počítač k počítači z druhé ruky není úplně přesné. Pokud byste si od někoho koupili použitý počítač či notebook, nemáte žádnou záruku, že je skutečně funkční a bude vám ještě nějakou dobu sloužit. Herní repasované notebooky se však u specializovaných prodejců prodávají se zárukou v délce 12 měsíců. Prodejce si ji může dovolit, protože ví, že prodává stroj v dobrém stavu. Repasované notebooky obvykle pochází například z firem, které pravidelně obměňují své vybavení. Rozhodně ještě nemají svá léta za sebou a budou vám výborně sloužit hromadu let. Před tím, než jdou do opětovného prodeje, jsou totiž pečlivě zkontrolovány. Pokud nějaká součástka zlobí, je vyměněna. Jediné, co už nemusí být ve výborném stavu, je baterie. Na to vás ale prodejce upozorní a koupit novou případně není až tak drahá záležitost.

A jaké jsou ceny?

Velmi příznivé. Třeba takový HP Zbook 15 s Intel Core i7, 16 GB RAM, 256 GB SSD a 2 GB nVidia Quadro K2100M pořídíte za 13 000 korun. Abyste si udělali představu, nový stál kolem čtyřiceti tisíc korun! Jak vidíte, špičkové stroje se prodávají opravdu za zlomek své ceny. Na další zajímavé nabídky se podívejte na webu Malicomputer.cz. Nabízené notebooky možná nejsou nejlehčí a nejtenčí, ale jejich vnitřnosti za tu cenu stojí!

Publikováno: 19. 07. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová