Tipy a rady

Jak na výrobu hrnků s vlastním potiskem? S termolisem je to hračka

Chystáte se rozšířit portfolio o hrnečky s vlastním designem a hodláte je realizovat bez pomoci externisty? Pořiďte si termolis na potisk a budete moct tisknout i na spoustu dalších předmětů. Výroba potištěného hrnku nikdy nebyla tak snadná. Zařízení je vhodné pro reklamku i firmu, která chce reklamní předměty vyrábět ve vlastní režii, a to kdykoliv.

Nejen hrnky – s termolisem potisknete také další předměty

Pořizovací cena kvalitního 3D termolisu není zanedbatelná. Zařízení stojí kolem dvaceti tisíc korun, což je pro někoho, kdo s ním potiskne jen několik hrnků za rok, zbytečná investice. Zařízení však umožňuje potisk mnoha dalších předmětů – talířů, skleněných rámečků, puzzle, krytů a pouzder na mobilní telefony, přívěsků i oblečení a mnoha jiných reklamních materiálů. Možností využití je tedy víc než dost.

3D termolis není nejlevnější, ale umožňuje potisk předmětů všeho druhu. Užijete si s ním spoustu zábavy. | Foto: termolisy.cz

Co je dobré vědět o tisku na termolisu?

Výroba potištěného hrnku není složitá, termolisy jsou navrženy s ohledem na intuitivní ovládání. Ale pokud má být výsledek perfektní, nesmíte podcenit kvalitu papíru. Standardnímu kancelářskému s gramáží g/m² se vyhněte – neumožňuje tisk ostré grafiky a nezobrazuje barvy v dostatečné hloubce. Grafiku tiskněte na vysoce kvalitní papír v sublimační tiskárně.

Hotový design pak na hrnky či jiné předměty dostanete právě pomocí lisu. Proces probíhá za vysokých teplot kolem 195 °C. Délka trvání závisí na materiálu předmětu. Ideálními adepty jsou skleněné, keramické a porcelánové hrnky. Co naopak nepotisknete, je polyester, protože neabsorbuje inkoust. Potisk nejlépe vynikne na bílém podkladu.

Kde sežnete spolehlivý termolis za dobrou cenu?

Termolisy, ale také moderní řezací plotry a sublimační tiskárny najdete v nabídce specializovaného prodejce na www.termolisy.cz. S výběrem vám ochotně poradí a doporučí zařízení vhodné pro vaše specifické využití.

Reklama

Chcete se dozvědět co je CRM systém a jak může být užitečný právě pro vás? Máme odpovědi!

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xs od Applu!

Sofistikovaný účetní software Money S3 vám pomůže zefektivnit vedení účetnictví.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.