Tipy a rady

Nenoste termíny v hlavě, zapište si je do diáře

Diáře usnadňují život, aniž si to více uvědomujeme. Zapisujeme do nich termíny pracovních schůzek, návštěv lékařů i výletů s rodinou i přáteli. Díky diářům si nemusíme nic pamatovat. Fungují skoro jako naše druhá hlava, která si vždy bezpečně všechno pamatuje. Vyberte si diář pro školní rok 2019/2020, anebo už přemýšlejte, s jakým diářem chcete začít pracovat v lednu.

Výběr diáře by se neměl uspěchat. Měli byste k němu mít kladný vztah. Možná si ťukáte na čelo, ale je to opravdu důležité. Diář, který se vám líbí, budete otevírat mnohem raději než nějaký obyčejný. Zapíšete si více informací, častěji uvidíte, co už zapsáno máte, a tak budete pilněji pracovat a lépe dodržovat termíny. Dá se zkrátka říct, že dobře vybraný diář přináší větší životní úspěchy.

Jaká je nabídka? Aktivní zapisovači ocení denní diář. V takové zápisníku má každý den svou vlastní stránku. Kolonky jsou často rozděleny na hodiny. Umožňují velmi podrobné plánování dne. Takový diář využijí hlavně studenti nebo podnikatelé. Jeho nevýhodou je, že je poněkud tlustý a těžký.

Druhou variantou je týdenní diář. Kolonky na jednotlivé dny jsou v něm podstatně menší. Celý týden se vejde na jednu nebo na dvě stránky. Na sobotu a neděli obvykle bývá méně místa. Další verze je plánovací diář s celkovým měsíčním přehledem. Stačí jediný pohled a vidíte, které dny ještě máte volné a na které už jste si něco naplánovali. Měsíční přehledy často bývají součástí týdenních či denních diářů.

Vybírat lze také podle velikosti. Do diáře A4 se vejde hodně plánů, ovšem diáře A5 jsou mnohem kompaktnější, vejdou se do každého batohu i kabelky. Existují samozřejmě i menší formáty, které lze mít při ruce opravdu neustále.

Tip: Zajímavou nabídku diářů má firma Helma 365. Její produkty jsou oblíbené celkem ve dvaceti evropských zemích. Určitě se budou líbit také vám.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý docházkový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.