Jak sjednat Kimbi půjčku?

Potřebujete peníze navíc a promysleli jste všechna pro i proti, která s půjčkou úzce souvisí? V tom případě se můžete dát do výběru konkrétního produktu. No a pokud vaše volba padla na poměrně nový úvěr jménem Kimbi půjčka, bude se vám hodit následující návod, jak ji z pohodlí domova snadno a rychle sjednat.

Základní charakteristika Kimbi půjčky

Kimbi půjčka je nebankovní půjčka od společnosti Zaplo Finance s.r.o. Ve výši až 60 tis. Kč. Jedná se o klasickou rychlou půjčku, avšak s pravidelnými měsíčními splátkami a splátkovým kalendářem až na 24 měsíců. RPSN je s ohledem na daný segment přijatelné. Podmínky získání půjčky:
  • věk min. 18 let
  • české státní občanství
  • trvalé bydliště v ČR
  • vlastní bankovní účet na jméno a telefon
  • dostatečná bonita
Kimbi půjčka je vhodná i pro zájemce s negativní platební historií – máte-li záznam v registru dlužníků, přesto můžete s žádostí uspět.

Vyřízení půjčky – krok po kroku

Na webových stránkách společnosti najdete všechny konkrétní informace o produktu, které byste si měli před posláním žádosti důkladně přečíst. Seznamte se se smluvními podmínkami a až poté se dejte do vyplnění online formuláře. Jakmile nastavíte výši půjčky a měsíční splátky, kalkulátor vám obratem vypočítá celkovou splatnou částku a zobrazí termín první splátky. Stávající klienti Kimbi se mohou přihlásit do systému. Po vyplnění základních informací a vytvoření účtu (zároveň musíte odsouhlasit zpracování osobních údajů) následuje zadání o informací o bydlišti a zdroji finančního příjmu. Buďte čestní a vyplňte údaje tak, aby odpovídaly skutečnosti. V rámci dalšího kroku – potvrzení žádosti si přečtěte předsmluvní informace a úvěrovou smlouvu- Až poté potvrďte tlačítkem „Souhlasím“. Následuje potvrzení čtyřmístným SMS kódem, který vám obratem dorazí na mobilní telefon. Posledním krokem je potvrzení finančního příjmu, a to formou umožnění přístupu do bankovnictví (probíhá automaticky, pouze se souhlasem vaší banky a je naprosto bezpečné) či výpisem z účtu a výplatními páskami (pomalejší možnost – kontrola probíhá ručně). Tím je proces vyřizování půjčky u konce a vám nezbývá než počkat (cca 30 minut), až se vám ozve operátor a uvědomí vás o výsledku.

Publikováno: 19. 09. 2017 / Aktualizováno: 22. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová

Tagy: kimbi půjčka