Kancelář podle svých představ? Jde to!

Co by to bylo za byt, kdyby v něm nebyl funkční nábytek? Co by to byla za kancelář, kdyby zela prázdnotou a chyběla v ní konferenční zóna? Zařídit veřejné i soukromé prostory bývá výzvou. Někdo se jí ujme se zájmem a nadšením, pro většinu je to ale španělská vesnice a nechá si rád poradit od profesionálů. Patříte-li mezi ty, co nemají ani ahnung o tom, jak a kde nábytek pořídit a přesto se ve své práci chcete cítit jako v klícce, obraťte se na firmu Truhlářství Marek. Patří mezi odborníky na slovo vzaté, kteří jsou vám schopní nejen nábytek na míru navrhnout, ale i vyrobit a namontovat. Truhlářství Praha je sázkou na jistotu. Díky letitým zkušenostem a dobrým referencím lze garantovat dobrý výsledek a spokojenost na obou smluvních stranách.

​Kancelář musí fungovat pro klienty i poskytovat zázemí zaměstnancům

Truhlářství Marek se soustředí na vybavení interiérů rodinných domů, bytů, ale stejně tak i kanceláří a office. Nejvýhodnější investicí je objednat si kancelářský nábytek na míru, kdy se klade důraz nejen na rozměry, ale i cenu. Ani centimetr místa nazmar. Každá věc bude mít své místo a bude maximálně efektivní při zapojení do práce, která se v kanceláři předpokládá.

Truhlářství Marek dodává nábytek jak pro velké open space prostory, tak i pro malé domácí kanceláře. Nemá problém se zpracováním dispozic pro recepce i zasedací místnosti. K dispozici je široký výběr materiálů a kování. Odborníci z Truhlářství Marek rádi představí i individuální 3D návrhy.

​Záruka 3 roky na vše!

Zakázkové truhlářství Marek v Praze má více než třicetiletou tradici, nábytek vyrábí v moderní provozovně, zdarma prostor zaměří i dodají výsledný návrh. Vyrobený nábytek rozvezou po Praze a okolí do 30 kilometrů zdarma a samozřejmostí je i jeho montáž a uvedení do provozu. Na výrobky poskytuje záruku 36 měsíců.

Publikováno: 01. 11. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová