Nedělejte ve firmě vše svépomocí. Nechte si dělat mzdové účetnictví na klíč

Outsourcovat různé mzdové, účetní, právní a další podobné služby se dnes stává standardem. Kdo se stará o vaše mzdové účetnictví? Je to typický příklad menších firem. Mají našlápnuto k úspěchu. Skvělý nápad rozjel výdělečný business. K rozvoji jsou ale zapotřebí lidé. Sehnat je, udržet si je, chytře zadat práci, kontrolovat produktivitu, motivovat, samozřejmě pořád tlačit business dál a dál… To vše vyžaduje mnoho úsilí a času. Firmy se však často zahltí administrativou a na samotné podnikání přestanou mít čas i sílu. To je však začátek konce každého podnikání. Právě mzdové účetnictví a související agenda jsou obrovským zabijákem času a mnohdy i zdrojem chyb, které vedou k velkým finančním ztrátám firmy. Nechte mzdové účetnictví na profesionálech, jaké najdete na https://www.westody.cz/mzdove-ucetnictvi/.

Firma Westody Office zajišťuje kompletní služby v oblasti mzdového účetnictví

Westody Office zajišťuje kompletní mzdovou agendu, včetně veškerých převodů výplat mezd a odměn zaměstnanců na jejich účty i odvodů příslušným institucím. Díky outsourcingu mzdové agendy budete mít mzdové účetnictví vedeno vždy podle zákona. Bez chyb, včas a ušetříte obrovské množství času, ale třeba i personálních nákladů, které byste museli vynaložit na lidi, jež se vám ve firmě o tyto záležitosti starají interně. Odborníci ve Westody Office znají perfektně daňové zákony i veškeré prováděcí předpisy. Převzít jsou schopni i kompletní personální management a starat se o výběr vhodných zaměstnanců.

Mzdové účetnictví na klíč

Co nebudete muset dělat, když přenecháte starost o mzdové účetnictví profesionálům? Především se zbavíte administrativy kolem průběžné mzdové evidence, včetně udržování kontaktů s příslušnými úřady. Nebudete se věnovat personální agendě, která zahrnuje přípravu smluv se zaměstnanci, jejich přihlašování a odhlašování na úřadech, či dokonce jednáním s úřady za ušlý zisk. Na klíč firma připraví i roční zúčtování záloh za zaměstnance. Kompletní přehled služeb najdete na webových stránkách společnosti https://www.westody.cz/mzdove-ucetnictvi/.

Jasná cena je základ

Velkou výhodou je, že firma Westody Office má naprosto přehledný ceník svých služeb. Jednodušší už být ani nemůže. Za každého zaměstnance platíte měsíčně 195 Kč / měsíc + DPH, a to bez rozdílu, jestli jste společností o jednom, o dvou, nebo 300 zaměstnancích. Snadno si proto náklady na vedení mzdové agendy naplánujete.

Publikováno: 25. 10. 2020

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová