Osobní půjčka s minimem formalit a rychlým vyřízením

Přišel nečekaný výdaj? Život je o různých překvapeních, ta nepříjemná umí vyřešit krátkodobý úvěr. Blesková akce, kterou vyřešíte velmi jednoduše z pohodlí domova. Pokud musíte něco opravdu urgentně zaplatit, není důvod žádat o spolupráci banku, jejíž procesy jsou poněkud těžkopádné a která má na klienty zvýšené nároky. Proč se neobrátit na poskytovatele nebankovní půjčky, jenž dobře ví, co vás trápí? Rychlé řešení situace je zcela namístě, zvláště pokud výdaje nepočkají a nejraději byste měli po starostech ještě během dnešního odpoledne.

Připraveno je až dvacet tisíc korun

Jaké jsou konkrétní parametry? Je třeba předeslat, že jde o hodně široké možnosti a šanci zde najdou nejen ti, kteří mají před sebou vyšší výdaje. Nabídka je připravena i pro žadatele, kteří aktuálně řeší například mobilní paušál, nedoplatek za elektřinu nebo také internet, a to v hodnotě jedné či dvou tisícikorun. Konkrétní mantinely jsou nastaveny jednoduše, osobní půjčka je obecně velmi přehledná záležitost.
  • Tisíc korun je minimální částka, o které je možné jednat. Postačí vám nebo chcete víc peněz?
  • Dvacet tisícovek je nejvyšší suma. Přijde na řadu ve chvíli, kdy je nutné nahradit elektroniku.
  • Splátkový kalendář? Čtveřice různých variant, z nichž si jistě každý vybere – 1, 2, 3 i 4 týdny.

Snadné řešení s minimem podmínek

A kolik je toho třeba splnit, aby se podobný úvěr stal realitou? Konkurence na nebankovním trhu totiž vlastně nikdy nespí a je pravda, že je to právě klient, kdo na těchto věcech nejvíce vydělá. Jednotliví poskytovatelé se proto předhánějí ve snaze přinést zajímavější nabídku. Jsou tu ale podmínky, které vyplývají přímo ze zákona a nejde je tedy obcházet. Které to tedy jsou?
  • Věk minimálně osmnáct let. Jistě, plnoletý žadatel je nutností, mladším půjčit opravdu nelze.
  • České občanství nebo povolení k pobytu v ČR, což je šance pro dlouhodobě pracující cizince.
  • Doklad o příjmech, který se prokáže bonita. OSVČ nebo zaměstnanec? To vůbec nerozhoduje.

Krátký kontaktní formulář vyřídíte okamžitě

Jen pár minut a je hotovo, přesně takto přitažlivě vypadají dnešní nebankovní úvěry. Kontaktní formulář je připraven naprosto kdykoliv, bez ohledu na hodinu nebo datum. Je velmi jednoduchý a krátký, půjde v něm o to, abyste se představili a prokázali úvěruschopnost pomocí dokladu o příjmech, respektive výpisu z bankovního konta za poslední čtvrtletí. Podmínek je tedy opravdu jen minimum, a to zejména ty, které vyžaduje legislativa. Samozřejmostí by měl být i vlastní bankovní účet, protože i když hotovostní půjčky jsou na trhu stále k mání, budou už vždy jen v menšině. Zvláště pak s dalším rozvojem bezhotovostních plateb v příštích letech. Půjčka 20000Kč je tedy poměrně snadnou záležitostí, vlastně postačí jen několik kliknutí…

Neúčelová půjčka je dnes už samozřejmostí

Složenky, účtenky, doklady o tom, proč jste si vlastně půjčili? Ne, ty zapotřebí rozhodně nebudou, na podobný ověřovací proces můžete tedy s klidem zapomenout. Krátkodobý úvěr má prakticky vždy neúčelový charakter, to jednoduše znamená, že konkrétní důvody si můžete nechat pro sebe a není proč se zpovídat do detailu.

Dluhová past aneb nepřeceňte své možnosti

Pokud si sjednáváte půjčku, musíte mít jasno, že splátkový kalendář nebude činit vaší domácnosti žádné obtíže. Když nad něčím podobným hodně váháte, jistě potom nebude vůbec moudré o půjčku žádat. Dluhová past čeká na ty, kteří nejsou připravení a nepřistupují k finančním otázkám dostatečně zodpovědně. Úvěr by měl umět pomoci například v době, kdy na vás čeká naléhavý výdaj a v rodinné kase není dostatek prostředků, například v období těsně před výplatou.

Publikováno: 04. 01. 2021

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová