PRIMAPOL: Hutní materiály a plasty v momentě, kdy je potřebujete

Podnikáte v oboru, ve kterém se neobejdete bez hutních materiálů či plastů? Pak jistě víte, že předpokladem úspěšného působení na trhu je spolupráce se spolehlivým dodavatelem. Najít někoho takového není vůbec jednoduché, zejména pak v segmentu náročném na manipulaci a skladování. Chcete-li mít materiály připraveny právě v době, kdy je potřebujete, měla by vás zajímat nabídka českého dodavatele Primapol. Firma umožňuje „just in time delivery“, tedy realizaci dodávky na čas. Vyhnete se díky ní skladování a snížíte s ním spojené náklady.

Proč se obrátit právě na Primapol?

Bohaté zkušenosti na trhu (firma v oboru působí od roku 2004), velké skladové zásoby (přes 20 000 položek vážících přes 3000 tun) a zmíněná filozofie postavená na konceptu „vyřídit vše najednou a dodávat klientům právě včas“ - to je kombinace, která z Primapolu dělá skvělého partnera pro váš byznys. Spolupráce s jedním z předních distributorů finálních produktů a polotovarů se zkrátka vyplácí.

Co najdete v široké nabídce produktů?

Primapol se zabývá dodávkou rozsáhlé řady produktů, ve které najdete inteligentní slitiny z hliníku, nerezovou ocel 1.4112, technické plasty, letecké materiály, uhlíkové a legované konstrukční oceli, SHZ stabilní hasicí zařízení a potrubní systémy Victaulic. Firma svůj sortiment průběžně rozšiřuje a doplňuje o nové produkty.

Služby, které se vám budou hodit

Primapol není pouhým dodavatelem, ale někým, na koho se můžete obrátit také s požadavkem na zpracování či uskladnění materiálu. Společnost ochotně vychází vstříc individuálním požadavkům ze strany náročných klientů ohledně obtížně dostupných a netypických velikostí produktů. To vše díky špičkovému technologickému zázemí a vynikajícím vztahům s dodavateli. Centrální sklad firmy o ploše 9000 m² se nachází v Pleteném Újezdu u Kladna (cca 15 min od letiště). Bližší informace o produktech a službách najdete na primapol.cz.

Publikováno: 22. 03. 2019 / Aktualizováno: 22. 05. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová