Proč je o virtuální sídla takový zájem?

V současné době je o virtuální sídla nemalý zájem. Pokud máte možnost vykonávat svou práci z domu, případně odkudkoliv, pravděpodobně je pro vás naprosto zbytečné platit pronájem fyzické kanceláře. Potom tedy na scénu přichází virtuální sídla, která přináší spoustu předností. Navíc se nemusíte ničeho obávat, protože se jedná o naprosto legální cestu, jak získat sídlo firmy na atraktivní adrese za přijatelnou cenu, většinou za pár stokorun měsíčně. Daňoví poradci, grafici, programátoři, specialisté na online marketing a podobně. Opravdu bychom mohli jmenovat desítky různých zaměstnání, která se dají vykonávat klidně i z opačné části planety. Hledáte tedy virtuální sídlo – OSVČ Praha? Víte, co všechno vám přinese?

Pro koho je virtuální sídlo vhodnou volbou?

Pokud máte ve svém hledáčku sídlo – OSVČ Praha, můžete si docela vybírat, protože nabídka je opravdu pestrá. Prvně si ujasněte, v jaké části byste chtěli sídlo mít, protože ho budete mít uvedené třeba i na vizitkách. Přece jen, je lepší, když obchodní partner vidí, že podnikáte v centru města než někde na vesnici, nemyslíte? Sice jako OSVČ můžete mít sídlo v místě trvalého bydliště, ovšem mnohem přijatelnější je oddělit svůj soukromý život od toho podnikatelského.

Jaké služby jsou zahrnuty ve virtuálním sídle?

Virtuální sídlo je vhodné pro OSVČ, mladé start-upy a začínající společnosti. Co se služeb týče, záleží na tom, na jakého poskytovatele se obrátíte. Zajistí posílání pošty, v případě obchodních schůzek a jednání si lze pronajmout zasedací místnost i vybavenou kancelář a podobně. Stačí se podívat na webovou stránku firmy-sidla.cz, kde najdete virtuální sídla v Praze 1, 7 a 10. Pronájem startuje již na 129 korunách, přičemž cena se odvíjí od toho, jaké služby požadujete. Tak neváhejte a odstartujte rok 2021 naplno, s novým sídlem společnosti, s novými nápady.

Publikováno: 08. 01. 2021 / Aktualizováno: 22. 05. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová