Finance

Realitní knockout

Nelehká doba, kterou nyní zažíváme, dopadá i do oblasti realit. Přibývá volných nájemních bytů, které opustili turisté, studenti i obchodní cestující a prakticky se ze dne na den zastavil i prodej nemovitostí. Lidé se bojí investovat, hypotéky klesají na samé dno. Z hlediska lidského jde o pochopitelný vývoj, nejistota dělá své, lidé netuší, jak hluboko budou mít do kapsy. Z hlediska odborného je ale nejlepší čas pořídit majetek za bezkonkurenční peníze právě teď.

Pokud máte zálusk na nové bydlení, nečekejte. Využít stávajícího stavu, kdy padají ceny nemovitostí a zároveň jsou hypotéky nejlevnější v historii, se vyplatí. O pomoc při výběru vhodného objektu neváhejte požádat realitní kancelář. Profesionálové z oboru mají dokonalý přehled o volných objektech, tržních cenách i možnostech financování.

Co dokáže realitní makléř?

Odhad tržní ceny nemovitosti bude zcela jiný teď, než před několik málo týdny. Poté, co koupíte za velmi vstřícnou cenu, se dá s ústupem pandemie předpokládat opětovné navýšení bonity. Pořídit tak můžete k trvalému bydlení nebo i za účelem přeprodeje k rychlému a snadnému výdělku. Realitní makléř dokáže zprostředkovat veškerou obchodní transakci, od administrativy počínaje, zařízením přepisů a vkladů konče.

Kompletní služby pro všechny

V Unicareal jsou rádi, že mohou pomáhat svým klientům vybrat ten správný domov. Jsou si vědomi, že každá koupě je unikátní, jedinečná a vyžaduje speciální pozornost. Pro řadu lidí je nákup vlastního domu nebo bytu životní událostí, pro jiné jde o zásadní investici k celoživotnímu podnikání a k tomu určitá míra nejistoty a nervozity patří. Realitní specialisté dělají maximum pro jejich klid a garantují, že vše proběhne tak, jak má.

Unicareal s.r.o.

Roubalova 455/4

Brno-střed-Stránice

602 00

Tel: 541 211 876

Email: info@unicareal.cz

https://www.unicareal.cz/

Kde přijít k penězům

E-shop konektor

Ušetřete čas díky propojení vašeho e-shopu se systémem Money ERP.