Vy chcete nakoupit, prodejci prodat – době svědčí splátky bez navýšení

Doba se obrací. Nízké úroky v bankách už neumí udržet hodnotu našich peněz ani ve stavu, aby jejich hodnota neklesala, naopak máme šanci nakupovat na splátky zcela bez navýšení. A nejde jen o odklad platby o 14 dnů. Skutečné Vánoce na splátky bez navýšení, a nejen ty, nabídla svým zákazníkům síť prodejen OKAY. OKAY je tradiční prodejce elektra – bílé i černé techniky, včetně drobných elektrospotřebičů, též notebooků, mobilních telefonů i smart techniky. Takže tady vlastně koupíte téměř vše, co jde do elektrické zásuvky či funguje na baterky a akumulátory. Dnes však již OKAY nabízí i nábytek. Přes e-shop si tak objednáte sedačku, postel, kuchyňskou linku, doplňky… Prostě jakékoliv zařízení domácnosti. Obecně se tak OKAY stalo místem, kde zařídíte celý svůj byt – od nábytku až po elektro. A velkou výhodou, kterou nyní nabízí, je, že například nákup televize na splátky vás teď nemusí stát ani o korunu navíc.

Splátky bez navýšení

OKAY přišlo s možností nechat zákazníky nakupovat na splátky bez navýšení. Před vánočními svátky a v dnešní době se to hodí více než kdy jindy. Máme větší výdaje, chceme investovat do rozumnějších dárků než jindy (a ty často stojí více), potřebujeme nakoupit online a s předstihem, ale výplata dorazí později. To už by bylo riziko, že dárky nedojdou. Nákup na splátky bez navýšení je pomocná ruka, která se nám skutečně hodí.

Sny na splátky

Díky možnosti splátek bez navýšení můžete sobě i rodině plnit sny bez rizika. Dovolit si koupit dražší telefon hotově pro vás nemusí být možné, ale iPhone na splátky zvládnete. Podobně jako jinou techniku. Levná technika je někdy drahá. Má vyšší spotřebu, kratší životnost, je poruchová. To vše ji může prodražovat. Díky nákupům na splátky bez navýšení (což znamená, že za dobu splácení zaplatíte skutečně pouze původní hodnotu zboží, bez úroků a s nulovým RPSN) vlastně významně šetříme. A rovněž si plníme sny. A k tomu přece Vánoce jsou.

Publikováno: 08. 12. 2020

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová