Sháníte užitková vozidla do své firmy? Nemusíte kupovat úplně nová

Ocitli jste se před nelehkou otázkou? Zvažujete, zda investovat do zbrusu nových užitkových vozidel, nebo vám vystačí ojeté dodávky? Pokud nemáte dostatek volných peněžních prostředků, abyste investovali do užitkových vozidel, která zrovna vyjela z výrobního závodu, nevadí, stačí se obrátit na prodejce, jenž se specializuje na ojeté furgony, minibusy, pickupy, přívěsy a dodávky. V následujících řádcích vám jednoho takového prodejce představíme.

Vans Centre má největší vozový park u nás

Specializuje se na prodej užitkových vozů, poskytuje nepřetržitý servis a zajišťuje technické prohlídky. Představujeme vám významnou společnost Vans Centre, která se snaží splnit přání všem svým zákazníkům. Vans Centre momentálně disponuje širokým vozovým parkem, jenž momentálně zaujímá na 25 tisíc metrů čtverečních, tudíž máte vskutku z čeho vybírat. Vybavit tak můžete svou firmu spolehlivými dodávkami, sklápěči, valníky a přívěsy. Prvně si prohlédněte nabídku na webových stránkách, abyste si udělali představu o tom, jaká vozidla můžete očekávat.

Vybrat si můžete z mnoha značek i modelů

Užitková vozidla jsou rozdělena do přehledných kategorií. Pokud tedy hledáte prodej dodávek, kliknete přímo na dodávky a zobrazí se vám kompletní nabídka. Třeba takový Renault Trafic 2.0DCI z roku 2009 s najetými 640 000 kilometry seženete za 59 tisíc korun. U ceny máte také uvedeno, jak vysokou budete mít měsíční splátku, jestli zvolíte nákup na splátky. Stejně tak je možné filtrovat si výsledky podle ceny a roku výroby. Záleží jen na vás, jaké parametry jsou pro vás rozhodující. Cena by měla být až druhořadým faktorem. Je libo Iveco, Fiat, Citroën, Opel, Volkswagen, Mercedes, Renault, Ford, nebo Peugeot? Všechny uvedené značky u prodejce Vans Centre najdete.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová