Ušetřete peníze i starosti při nákupu kalibrů

Šetřit na nesprávných místech se nevyplácí, o tom by vám mohli vyprávět mnozí. Pokud však existuje možnost ušetřit a neztratit přitom kvalitu, měli byste jí využít. A přesně takovou šanci vám dává firma Michovský-TOOLS, jestliže sháníte kalibry, měřidla nebo nástroje do své firmy či dílny. Michovský-TOOLS je spolehlivým dodavatelem měřidel a nástrojů pro opracování kovů. Sám má vybudovanou širokou síť domácích i zahraničních výrobců, kteří dodávají pouze produkty nejvyšší kvality. Mezi nimi třeba i kalibry m42x1,5.

Kalibry se skutečně vyplatí

Mnozí z vás si možná řeknou, že samotný kalibr vlastně představuje vyhozené peníze. Vždyť je možné vzít do ruky posuvné měřítko či jiné měřidlo a rozměr ověřit pomocí něj. Ano, fungovalo by to, avšak kalibr je přece jen lepší volbou. S ním totiž rozměr ověříte mnohem rychleji a také podstatně snížíte riziko lidské chyby. Chybovat je přirozené, každý se může občas přehlédnout. S kalibrem k tomu ovšem dojít nemůže. Jeho použití je tak snadné, že je chyba prakticky nemožná. Použitím kalibrů tedy snížíte chybovost, což znamená ušetřené peníze – nebudete muset předělávat zmetky. Ušetříte navíc i čas, protože použití kalibru trvá daleko kratší dobu než přesné měření.

Kalibr přiložíte a hned je jasno

Kalibr má dvě strany nebo dvě části. Jedna je dobrá, ta druhá zmetková. Pro kontrolu rozměrů je stačí pouze nasadit na kontrolovaný výrobek. Dobrá strana by měla sedět a ta špatná nikoliv, což zjistíte za pár vteřin.

Pořiďte kalibry levně

S Michovský-TOOLS doplníte časovou úsporu tou peněžní. V nabídce má kalibry válečkové, třmenové i závitové, a to jak kroužky, tak trny. Nechybí kalibr m42x1,5, kalibry NPTF, UNJ, UN, UNS, BSW, RC, Rp a jiné. Všechny za velmi atraktivní ceny se slevami při větším odběru. Kalibry, jež nejsou ve standardní nabídce, lze nechat vyrobit podle výkresu.

Publikováno: 28. 09. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová