Víme, kde nejvýhodněji pořídíte kvalitní textil

Potřebujete firemní trička, nebo hledáte textil ideální k reklamnímu potisku? V obou případech jistě oceníte doporučení na specializovaný internetový obchod. Jedná se o velkoobchod s textilem, kde si můžete vybrat víceméně cokoliv. Podívejte se, co všechno najdete v nabídce a jaké výhody nabízí velkoobchodní spolupráce.

Kvalitní trička

Pro firemní i reklamní textil platí, že na kvalitě záleží. Nikdo totiž nechce beztvará trička z nepříjemného materiálu, který se bude špatně nosit. Raději vyberte kvalitní textil, který udělá radost a opravdu poslouží. Platí to například pro trička. Ta jsou obecně nejčastěji voleným druhem textilu. Kromě běžné varianty s krátkým rukávem si můžete objednat také trika s dlouhým rukávem. Samozřejmostí jsou padnoucí střihy, kvalitní látky a výběr z mnoha různých barev pro optimální sladění. Podívejte se například na pracovní trička dlouhý rukáv a vyberte si tu správnou variantu přímo pro vaše účely.

Další druhy textilu

Kromě oblíbených triček si můžete ve velkoobchodě objednat také další druhy textilu. Například polokošile, bundy, vesty, sportovní oblečení nebo čepice. Oblíbené jsou také textilní tašky, které mohou být opatřeny potiskem pro ozvláštnění firemní identity. Stačí si tak promyslet, jaký druh textilu se vám bude nejvíce hodit a v které barvě ho vyberete.

Objednejte si rovnou potisk nebo výšivku přesně na míru

A bez čeho se neobejde originální textil? Bez speciálního potisku nebo výšivky. Na Xfer si můžete rovnou objednat potisknutí zvoleného textilu či zhotovení výšivky. K dispozici máte z několika variant provedení nebo druhů použité techniky. Připravené grafické podklady jsou vždy pečlivě zkontrolovány a přizpůsobeny pro konkrétní druh textilu tak, aby byl výsledek krásný na pohled a optimálně plnil svou funkci.

Publikováno: 29. 11. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová