Výkup bouraných aut i náklaďáků – to je služba Zahotove.cz

Získat za své staré či bourané auto ještě nějaké peníze není nereálné. Věřili byste ale, že to lze i do 24 hodin a bez toho, abyste museli s autem kamkoliv jezdit? Co se starými automobily? Nejhorší jsou ty bourané. V lepším případě nám stojí doma na zahradě či před domem. V tom horším na nějakém odstavném parkovišti, kde za to ještě musíme platit. Jak se nejrychleji automobilu zbavit a ještě na tom něco málo vydělat? Využijte službu Zahotove.cz.

Prodejte starý osobák i náklaďák, klidně po bouračce

Výkup bouraných aut, ale i jakýchkoliv dalších automobilů, nabízí služba Zahotove.cz. Firma vás neodmítne, ať již nabízíte pojízdné osobní auto, automobil po bouračce, autovrak, veterána, automobil s prošlou STK, či dokonce auto, u kterého je nutné doplatit leasing ev. úvěr. I s tím vám umí v Zahotove.cz pomoci. Společnost vykupuje soukromá i firemní vozidla, dokonce více automobilů najednou a celé vozové parky. Specializuje se též na výkup nákladních vozidel.

„Za hotové“ není jen název služby

Za své auto skutečně dostanete peníze na ruku, a to dokonce již do 24 hodin. Na odkupu automobilu se domluvíte online. Zjistíte předběžnou ceníkovou cenu za odkup vašeho vozidla. Fyzický prodej se pak může uskutečnit už do 24 hodin. S automobilem nikam nejezdíte, nezařizujete ani odtah. Zástupci firmy přijedou za vámi na smluvené místo. Přímo na místě pak během chvilky vyřídíte veškerou administrativu a za vozidlo dostanete na ruku peníze. Služba Zahotove.cz si zařídí i odvoz odkoupeného vozidla. Výhodou je, že služba za vámi přijede kamkoliv po České republice. Na rozdíl od konkurence je spojena s minimem papírování. A vše proběhne do 24 hodin od zavolání na linku služby. Zahotove.cz je nejrychlejší způsob, jak se zbavit automobilu, ale též jak získat peníze za své auto ve chvíli, když třeba potřebujete řešit své finanční potíže.

Publikováno: 25. 04. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Jandlová