Začněte rok 2019 lépe. S motivačním diářem dokážete mnohem více!

Blíží se konec roku a s ním i začátek nového období. Pro většinu lidí to znamená jediné: šance něco změnit a dosáhnout, nebo se alespoň přiblížit k cílům, které se letos nevydařily. Nechybí motivace ani odhodlání – jenomže obojí se průběžně vytratí jako pára nad hrncem a hrozí, že se vše zopakuje. Pokud jste se „zacyklili“ a propadáte depresi z toho, že se vám z bludného kruhu nikdy nepodaří vystoupit, máme pro vás perfektní tip. Pořiďte si praktického pomocníka – motivační deník.

Papír si zapamatuje více než mozek

Kapacita lidského mozku je omezená. Navíc průběžně přibývají další cíle a informace, které vytlačují do pozadí ty předchozí. Jinými slovy – je tak strašně snadné na něco zapomenout... Proto je vhodné mít po ruce tužku a důležité věci zaznamenávat. Jen ať je to vše černé na bílém. A v čem je klasický papír lepší než elektronika? To poznáte, až si pořídíte zmíněný motivační diář. Mezi ťukáním na displej chytrého telefonu a ručním psaním je zkrátka propastný rozdíl, což pocítíte, jakmile poprvé vezmete do ruky Deník 365 START.

Motivační diář je lepší než klasický zápisník

Obyčejný sešit vás nemotivuje. Je to zkrátka jen sešit. Motivační diář Deník 365 START je jiný. Najdete v něm vše, jen ne klasický koncept. Své o tom vědí youtubeři a influenceři na Instagramu, kteří nevšední diář recenzovali. Inspirativní diář má měsíční a roční kalendárium až do roku 2020. Obsahuje tečkovaný blok – protože tečky nesvazují tak jako linky. A nechybí více než 100 očíslovaných stran pro poznámky, plány a vše ostatní, co si budete chtít poznamenat. Tím však výčet vychytávek, které byste v jiném diáři pohledali, teprve začíná. V Deníku 365 START najdete také hmatník pro snadné hledání, 4 archy chytrých samolepek (pro zvýraznění apod.), dělicí pravítko, 2 záložky a 2 kapsičky, poutko na tužku, gumičku, vlastní index a prvky pro sdílení online. Zřejmě vám došlo, že Deník 365 START není obyčejný diář, ale výjimečný nástroj pro výjimečný nový rok 2019. Objednejte si ho v černém nebo bílém provedení na vzacnycas.cz.

Publikováno: 06. 12. 2018

Kategorie: Vzdělání a motivace

Autor: Katka Jandlová