České dluhopisy brněnské developerské firmy jsou perspektivní investicí

Kdo chce své peníze ochránit před inflací, ten by je měl uložit někam, kde mu vydělávají aspoň 2 %. Spořicí účty takového úroku nedosahují ani zdaleka, termínované vklady jsou na tom jen o něco lépe. Akcie jsou příliš rizikové, podílové fondy s sebou také nesou jistou míru rizika. Do čeho tedy může člověk investovat své peníze, aby aspoň trochu vydělávaly? Například do dluhopisů perspektivních firem. Možnost zhodnotit peníze a investovat smysluplně české veřejnosti dává například firma ENDEKA. Tato developerská společnost působí v Brně, kde si bere do parády starší neudržované domy a vrací jim původní slávu. Jejím cílem je udělat jihomoravskou metropoli o kousek hezčí a využít starší domy, které by jinak chátraly. Přijde vám to smysluplné? Pak vám může přijít jako smysluplná i investice do dluhopisů této firmy. Stavební obor je v současnosti žádoucí, bytů je nedostatek.

Nepodporujte svými penězi banku, podpořte dobrou věc

Firma ENDEKA potřebuje peníze na další rozvoj a opravy brněnských domů, přesně na to tedy využívá peníze od svých investorů. Pokud jim své peníze svěříte, můžete si být jisti, že za vaše dluhopisy Brno bude vzkvétat zase o trochu více. Nezní to lépe než živit penězi chod banky? Svými penězi se můžete podílet na rekonstrukci a dostavbě 12 bytových domů v hodnotě 156 milionů korun. Přesně ty totiž ENDEKA aktuálně vlastní. Díky investorům jim může vdechnout nový život a připravit krásné bydlení pro rodiny i mladé páry.

Dluhopisy jsou vhodné i pro nezkušené investory

Zní vám české dluhopisy jako dobrá příležitost, ovšem nejste v investicích příliš zběhlí? Pak jsou pro vás dluhopisy vhodnou volbou. Jde o cenné papíry, u kterých máte zaručeno, že vám bude každoročně vyplacen smluvený úrok 5,05 % (to je konkrétní částka u společnosti ENDEKA), na konci investice vám bude samozřejmě vrácena celá investovaná částka. Své peníze tedy na začátku vložíte a dále se o ně nemusíte starat, ani investici nijak aktivně řídit. Peníze jsou v bezpečí, nejsou náchylné na pokles cen nemovitostí a nemusíte se bát, že o ně přijdete. Více informací se dozvíte přímo na ENDEKA.cz/investice.

Publikováno: 27. 09. 2020

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová