Uplifter CZ je výhradní dovozce japonských minijeřábů MAEDA

V současné době jsou jeřáby nenahraditelnými pomocníky nejen ve stavebnictví, ale i v ostatních oblastech, jako jsou výroba či strojírenství. Pokud potřebujete spolehlivé stroje, se kterými se dostanete klidně i do budovy, poohlédněte se po minijeřábech, které jsou kompaktní, praktické a flexibilní. V následujících řádcích vám představíme i společnost, jež japonské minijeřáby MAEDA prodává a pronajímá.

Minijeřáby

V průmyslovém segmentu, ale i v pracovní oblasti řemesel jsou minijeřáby velice žádané. Jsou naprosto bezpečné, snadno se ovládají, navíc je můžete bez problémů přepravovat. Pokud provádíte pravidelné revize jeřábu, prodloužíte tím životnost a funkčnost stroje. Konkrétně minijeřáby značka MAEDA kombinují dieselový pohon s elektropohonem, takže použití ve vnitřních prostorech není problém.

Mobilní jeřáby

Další skupinou jsou mobilní jeřáby, které mají úspěch zase v automobilovém průmyslu, armádě, ale i v průmyslových firmách. U mobilních jeřábů oceníte absenci podpěr, a tím pádem se dostanete i do úzkých uliček. Zvládnou velká břemena, a to až do 90 tun. Ovládání je citlivé a naprosto přesné.

Přívěsné jeřáby

Ve stavebnictví se neobejdete ani bez přívěsných jeřábů. Jestliže si tento druh jeřábu chcete pronajmout od společnosti Uplifter CZ, poskytne vám i zkušenou obsluhu, takže nemusíte nikoho shánět. V případě zakoupení se postará o revize jeřábů a další služby, takže se vám dostane komplexní servis. S přívěsným jeřábem se můžete pustit do realizace fasád, schodišť i kovových konstrukcí. Uplifter CZ disponuje nejširším sortimentem manipulační techniky, kterou poskytuje k prodeji i pronájmu. V nabídce má kromě jeřábů ještě další nástroje – manipulátory, industryliftery, vakuovou techniku a transportní pomůcky.

Publikováno: 03. 05. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová