Co mají společného úspěšní sázkaři? Neustále se vzdělávají

Sníte o tom, že budete úspěšným sázkařem, který se svou vášní živí? Pomineme-li, že existují mnohem bezpečnější způsoby, jak vydělávat peníze, pak vězte, že úspěšní sázkaři mají několik společných vlastností. Mají perfektní přehled, neusínají na vavřínech a neustále se vzdělávají.

Aktivní sledování sportovních událostí

Zkušení sázkaři obvykle milují sport. Nehraje přitom roli, zda se mu věnují fyzicky. Stačí, když se v něm orientují, mají přehled ohledně aktuálního dění a analyzují výsledky lig, na které sázejí. Pasivní sledování sportovních utkání je časově náročné, ale vyplácí se. Ti nejlepší z nejlepších pak sledují také výkony klíčových hráčů a zákulisní dění. Výsledek zápasu totiž může ovlivnit také vypjatá atmosféra mezi trenérem a hráči či jiné faktory. Úspěšnost online sázení jde ruku v ruce se spoustou mravenčí práce.

Fokus na jedno sportovní odvětví

Zda budete sázet na více sportovních odvětví, je na vás, ale většina úspěšných sázkařů preferuje jeden nebo dva sporty, respektive ligy. Pokud se nemůžete rozhodnout, vyberte si ligu, o které je na internetu nejvíce dostupných informací. Nezapomeňte sledovat tabulky, vzájemné zápasy, aktuální sestavy a další klíčové faktory.

Záleží především na detailech

Na výsledku sportovního utkání se často podílí detaily, které se na první pohled jeví jako nepodstatné. Proto je vhodné sledovat i osobní život sportovců. Následující příklad hovoří za vše: Caroline Wozniacká, bývalá tenisová jednička, se v roce 2014 rozešla s dlouholetým přítelem golfistou Rorym Mcllroyem. Projevilo se to na jejích výkonech, což jistě neušlo žádnému pozornému sázkaři. Když si dala od tenisu pauzu, opět se jí vrátila forma. Podobných příkladu lze uvést nespočet. Co dodat na závěr? Sázková kancelář Tipsport radí, že byste se neměli rozhodovat podle kurzu, ale podle zápasu. A raději mějte na tiketu méně zápasů za větší vklad než opačně. Vaše šance na výhru výrazně vzroste. 18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Publikováno: 23. 04. 2018

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová