Daňové přiznání opět na poslední chvíli? Není třeba, povolejte CORLOX

Zbavte se tento rok zbytečných komplikací a místo toho se obraťte na skutečné odborníky s více jak 25letou praxí. Ušetříte tak nejen svůj čas, ale zároveň získáte naprostou jistotu, že jste pro své podnikání udělali maximum. Mezi takové odborníky se řadí i společnost CORLOX, která patří mezi přední poskytovatele komplexních ekonomických služeb a vždy za sebou nechávají pouze spokojené klienty. Staňte se tento rok jedním z nich a svěřte se do péče těm nejpovolanějším v oboru. Společnost CORLOX si zakládá na preciznosti poskytovaných služeb v oblasti daňového poradenství, komplexního účetnictví a mzdové i personální agendy. Schopnosti specialistů v moderně vedeném podniku oceníte i ve chvíli potřeb bezchybného procesu prodeje nebo nákupu jiné společnosti, a to od stanovení ceny až po vytvoření smluvní dokumentace pro nového kupce.

Zkušené daňové poradenství CORLOX

Daňové poradenství je vyhotoveno na základě podrobné analýzy situace vašeho podnikání. Společnost CORLOX vám na základě všech potřebných údajů vyhotoví rychlé, efektivní a zejména úsporné zdanění. Získáte optimalizované zdanění za těch nejvýhodnějších podmínek a zároveň i okamžitou výpomoc v průběhu celého následujícího zdaňovacího období. Mějte pro tento rok silného partnera po svém boku a věnujte vzácný čas svému podnikání. Služba je ideální pro všechny majitele firem ale i živnostníky, kteří si nejsou v otázce zdanění jisti a nechtějí se do této problematiky pouštět na vlastní pěst. Stejně tak i pro ty, kteří se nechtějí složitou daňovou administrací zbytečně zdržovat.

Daně pro fyzické osoby

Obraťte se na specialisty z CORLOX a nechte si připravit potřebnou dokumentaci pro finanční úřad, správu sociálního zabezpečení i zdravotní pojišťovnu s využitím všech dostupných slev. Přenechte složité účetnictví odborníkům a užijte si letos daně bez starostí.

Daně pro právnické osoby

Přiznání k dani z příjmu, registrace na finančním úřadu a získání všech potřebných podkladů pro vaše podnikání nebylo nikdy jednodušší. Veškerou finanční agendu můžete svěřit pouze expertům z ověřené poradenské společnosti. Postarají se o vedení vašeho účetnictví, mzdové agendy a zpracování všech daňových přiznání, a to všechno buď přímo v jejich kancelářích, on-line nebo jejich odborníci přijedou přímo k vám. Daňové přiznání se zárukou nejlepšího vypracování je skutečně chytrou investicí, přesvědčte se o tom sami.

Publikováno: 21. 02. 2020 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová