Hledáte nejlepší investice do nemovitostí? Zkuste crowdfunding

Odevšad slyšíme, že nejlepší investicí je investice do nemovitostí. Obvykle nás napadne nemovitost koupit, a pak ji dát k dlouhodobému pronájmu. Případně ji pronajímat krátkodobě, třeba v rámci Airbnb. Jenomže koupit nemovitost, to není vůbec malá investice. I přesto můžete do nemovitostí investovat.

Crowdfunding nemovitostí je moderní způsob, jak vydělávat na nemovitostech

Řešením, jak investovat do nemovitostí i bez velkého obnosu peněz či bez toho, abyste si na nemovitost museli brát hypotéku či jiný úvěr, je crowdfunding nemovitostí. Své investice vložíte do nemovitostí velkých developerských projektů v oblasti nemovitostí, a to spolu s dalšími drobnými investory. Tato investice do nemovitostí a realit je dnes oblíbenou formou, jak výhodně investovat. V dnešní nejisté době, kdy přestal téměř zcela fungovat krátkodobý pronájem v rámci Airbnb, je podle finančních poradců nejlepší investice do nemovitostí. Investiční nemovitosti si vybíráte z kvalitních a dobře prověřených projektů. Celou investici děláte prostřednictvím platformy CroFunGo, která umožňuje skupinám jednotlivců investovat do velkých developerských projektů, do nemovitostí a dalších investičních projektů. Investiční byty a nemovitosti se nachází po celé České republice.

Co byste o investování do nemovitostí formou crowdfundingu měli vědět?

Investice do nemovitostí je vždy s pevným úrokem. Znáte též investiční horizont. Ten může být třeba pouhý jeden rok, ale obvyklou dobou jsou tři roky. Najednou lze samozřejmě investovat do více developerských projektů. Jak vidíte, byt na investici dnes má zcela jinou podobu než dříve. Ti, kdo do bytu investovali formou jeho nákupu na hypotéku, se mnohdy dostali spíše do potíží. Crowdfunding nemovitostí vám umožní investovat z vlastních prostředků.

Jak investovat do nemovitosti pomocí crowdfundingu?

Na platformě CroFunGo se stačí jednoduše zaregistrovat. S registrací si zdarma založíte platební účet u partnerské společnosti platformy – NFD. Následně si z aktuálních projektů vyberete ten, který vám vyhovuje svými parametry. Orientujete se splatností úvěru, který poskytnete, zaměřením projektu a dalšími parametry. Zvolíte si částku, kterou chcete na CroFunGo investovat, a převedete ji na svůj účet u NFD. Z tohoto účtu pak částku převedete přímo na investiční příležitost, kterou jste si zvolili. A vaše investice je v běhu. Je to snadné i pro ty, co v různých formách financování nejsou zběhlí, a nepotřebujete k tomu žádného finančního poradce.

Publikováno: 13. 06. 2020

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová