Kde nechat vyrobit kosmetické taštičky pro vánoční sady?

Kosmetika patří každoročně k oblíbeným dárkům, takže není divu, že výrobci kosmetických produktů nabízí speciální vánoční sety. Obvykle je prodávají přímo sbalené v hezké kosmetické taštičce. Kde se však taková taštička dá sehnat? Dle velikosti kosmetických lahviček či kelímků, v závislosti na brandingu značky či vašich představách. Každá značka si prostě představuje trochu jinou kosmetickou taštičku. Kvalitní, originální, stylovou. Přesně takové vytváří společnost Blue Arrow International.

Kosmetické taštičky pro známé kosmetické značky

Společnost vyrábí kosmetické taštičky i pro známé a velké kosmetické značky, jako jsou Nivea, Royherba nebo Scholl. Nebrání se ovšem ani spolupráci s menšími značkami, taštičky vyrábí už od nákladu 1 000 ks. I menším firmám může poskytnout kvalitu a profesionalitu, již mají k dispozici velké kosmetické značky. Taštičky mají různé tvary, design, barvy a jsou vyráběné z různých materiálů. Oblíbený je třeba certifikovaný RPET, tedy recyklát z PET lahví. Taštička z tohoto materiálu je tedy nejen stylová a praktická, ale i ekologická.

Nechte si navrhnout taštičku na míru

Toaletní taštičky se vyrábí vždy na míru, protože každý zákazník má jiné potřeby. Základem je tedy úvodní konzultace, na které vyjádříte své potřeby. Na základě toho vám profesionálové navrhnou taštičku na míru. Vymyslí tvar, přijdou s ideální velikostí, vyberou barvy a design, rozhodnou, jak na taštičce vyvést firemní logo. Zákazník samozřejmě může do všeho mluvit a na návrhu se podílet, pokud si přeje. Nejdříve se pracuje s vizualizacemi, následně je vyroben předprodukční vzorek. Ceny závisí na rozměrech, potisku i objednaném množství, obvykle se pohybují v rozmezí 30 až 70 Kč/ks. Zadejte poptávku online, můžete vyplnit i cenový limit na 1 kus, a dohodněte se na konkrétním provedení. S kvalitou taštiček budete určitě spokojení.

Publikováno: 29. 11. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová