Tipy a rady

Jak docílit toho, aby se o vaší konferenci hovořilo jako o ÚSPĚŠNÉ?

Jak uspořádat tiskovou konferenci, aby měla co největší efekt? Chcete-li z tiskovky vytěžit maximum, získat publicitu a dostat se do centra pozornosti, dejte na následující doporučení. Sestavili jsme pro vás seznam nejdůležitějších a paradoxně i často podceňovaných pravidel, pře která takříkajíc nejede vlak. Pokud se jimi budete řídit, nemůžete šlápnout vedle.

Téma a spíkři

Zásadní otázka visí nad tématem. Aneb – je pro ostatní natolik atraktivní, aby obětovali drahocenný čas? Může být emotivní, závažné, aktuální i kontroverzní, ale v žádném případě ne nudné. Můžete si pronajmout stylový konferenční sál Praha, ale ani ten příliš nepozvedne plytkost tématu. To samé platí o lidech, kteří se postaví za mikrofon. Nemusíte zvát známé osobnosti nebo největší kapacity v oboru – podstatné je, aby se spíkr uměl vyjádřit a přitáhnout pozornost hostů jako magnet.

Místo a úroveň hotelu

Už jste přemýšleli nad tím, kde akci uspořádáte? Pokud platí, že luxusní prostředí neodvede pozornost od nulové informační hodnoty, obráceně to funguje úplně stejně. Uspořádáte-li konferenci v hotelu, který nemá příliš dobrou pověst, zbytečně poškodíte dobrý dojem z akce. Proto se zaměřte na pronájem konferenčních prostor s odpovídající kapacitou a kompletním vybavením.

Nenechte hosty bloudit po městě a přijměte fakt, že mohou zvolit i jinou formu dopravy než osobním vozem. Proto by se konference měla konat ve centru, kam se lze snadno dostat ze všech okolních částí metropole.

Občerstvení a pitný režim

Účastníci konference očekávají, že o ně bude královsky postaráno. Jedno dobré kafe na přivítanou rozhodně stačit nebude (ale chybět by také nemělo!), a proto se raději obraťte na někoho, kdo vám zajistí kompletní cateringové služby se vším všudy.

A kde takový pronájem konferenčních prostor najdete? Všem zmíněným požadavkům vyhovuje například čtyřhvězdičkový hotel Belvedere Praha. Disponuje několika konferenčními sály s celkovou kapacitou až 400 osob, nabízí možnost komfortního ubytování a cateringu na vysoké úrovni.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý docházkový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.