Jak přežít léto v kanceláři?

Léto pomalu, ale jistě, klepe na dveře. Co si představíte pod pojmem léto? Někteří výlety, dovolenou na chatě, volný čas, který využijete opalováním na slunci a pohodové dny u bazénu. Pro mnohé léto není až tak růžové, jak se ostatním může zdát. Patříte do této skupiny lidí? Pak se vám vybaví hrozná představa dlouhých hodin strávených v kanceláři, spousta práce a úmorné vedro. Mezitím co kolegové si vzali dovolenou a vy jen přemýšlíte, jak přežít pracovní dobu bez toho, aniž byste nemuseli prolévat denně litry potu. Samozřejmě se nabízí řada možností, jak si čas v práci usnadnit a udělat příjemnější. Mezi ně patří:
  • Větrat – Během léta je větrání důležitou součástí našeho dne. Větrejte kdykoliv je to jen možné. Nejenže vám čerstvý vzduch pomůže se lépe soustředit na práci, ale zajistí vám příjemný pocit chládku. Jestliže patříte do skupiny alergiků, doporučujeme síťky do oken, které zachytí až 87 % pylových zrn.
  • Pauzy – Pokud se nedokážete za žádnou cenu soustředit kvůli velkému vedru, a myšlenky pobíhají co nejdál od práce. Dejte si pauzu. Na chvíli se odreagujte. Dejte si sklenici vody a poté se vraťte k práci. Soustředěnost bude hned a pár úrovní výš.
  • Klimatizace – Většina firem mají zabudované klimatizace. V případě že vaše firma, tuhle možnost neposkytuje, nabízí se varianta mobilní klimatizace (např. nejvýkonnější mobilní klimatizace Sinclair nebo nejtišší klimatizace na trhu Remko). Mobilní klimatizace vám zajistí rychlé a účinné ochlazení, v prostorách vaší kanceláře. Její cenová relace se pohybuje okolo 7-15 tisíc korun. Výhodou je variabilita.
Kvalitní mobilní klimatizace najdete na klimatizace.zde.cz. V dalších e-shopech provozovaných společností eprofi.cz s.r.o. pak například stavební vrátky (lešenářské, závěsné...), mobilní topidla, odvlhčovače či vibrační desky a pěchy.

Publikováno: 28. 07. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová