Jak probíhá výkup aut v Praze?

Máte doma nepojízdný vrak, veterána, stavební či užitkový stroj, vozidlo s propadlou STK, osobní automobil či nějaké jiné vozidlo, které už nepoužíváte? Objednejte si jeho výkup a získejte peníze rychle a na ruku v hotovosti. V současné nelehké situaci se budou hodit. Pokud vlastníte nějaký nevyužívaný vůz, právě teď je ideální doba na jeho prodej. Peníze navíc do rodinného rozpočtu se budou určitě hodit. Získat je není vůbec těžké.

Výkup aut je nejjednodušší variantou

Samozřejmě byste mohli své vozidlo nafotit, popsat a umístit na nějaký inzertní portál. Pak by vás ovšem čekala zdlouhavá komunikace se zájemci, osobní prohlídky, a možná i potíže do budoucna. Kupující se častokrát snaží vůz reklamovat s tím, že má nějakou vadu. Jen těžko se dokazuje, zda si vadu způsobil kupující, nebo už existovala před koupí. Výkup aut v Praze je oproti tomu mnohem jednodušší. Firma vám navrhne cenu, přijede za vámi, sepíše smlouvu a auto si na vlastní náklady odveze. Poradí vám, jak zrušit pojištění, a tím pro vás věc hasne. Celá záležitost je uzavřená, vy nemáte žádné starosti. Aspoň takto to chodí u společnosti ZAHOTOVÉ, která vykupuje vozy, jak již název napovídá, za hotové.

Kolik za své auto dostanete?

ZAHOTOVÉ nabízí výkup vozů v Praze v jakémkoliv stavu. Je jedno, jestli máte doma nepojízdný vrak, nebo vaše předchozího plechového miláčka, kterého se zbavujete jen s těžkým srdcem. Cenu ovlivňuje nejen stav vozidla, ale i servisní knížka, jestli máte veškeré klíče, zda jste prvním vlastníkem a mnoho dalších faktorů. Každopádně se nebojte projevit zájem o výkup. V prvé řadě stačí vyplnit formulář na webu společnosti ZAHOTOVÉ. Popíšete stav vozu, přidáte fotografie a firma se vám ozve s návrhem ceny. Jestliže ji akceptujete, přijede zástupce firmy k vám, sepíše s vámi smlouvu, na ruku vám dá peníze a zajistí si odvoz vozu. Firma jezdí za zájemci o výkup nejen po celé Praze, ale kamkoliv po celé republice úplně zdarma.

Publikováno: 24. 10. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová