Jak vám pomůže reklamní agentura? Navrhne logotyp i kompletní firemní identitu

V současné době si spousta firem uvědomuje, jak moc je propagace na internetu důležitá. Pokud však nemáte v online marketingu žádné zkušenosti, je nejlepší přenechat práci profesionálům, kteří nastaví správnou marketingovou strategii. Ideální je obrátit se na reklamní agenturu, u které máte všechny služby pod jednou střechou, tedy od tvorby obalového designu až po corporate identity.

Corporate identity

Corporate identity, respektive firemní identita, je sjednocený grafický firemní styl, který se stane pro vaši společnost charakteristický. Uvedeme vám příklad. Pokud se řekne červenobílá, co vás jako první napadne za značku? Určitě Coca-Cola. Přesně tak si může jen na základě barevných kombinací představit někdo i vás. Velice důležité je pracovat na budování dlouhodobé image, což je s corporate identity jednoduše spojené. Zákazníci si vás pak zapamatují a dostanete se do podvědomí široké veřejnosti. Dokážete si představit nějakou společnost bez loga? Pravděpodobně ne, tak nezůstávejte pozadu a nechejte si vytvořit moderní logo, které bude charakterizovat váš obor podnikání. Tvorba firemního loga by měla být svěřena do rukou zkušeného grafika, jenž dokáže navrhnout zapamatovatelné, zároveň však jednoduché logo.

Obalový design

Pamatujte, že obal prodává jako první, a proto by neměl být obalový design odsouván na druhou kolej. Zároveň by se měl návrh držet vaší firemní identity. Jestliže vás zajímá, která reklamní agentura Praha vám nabídne všechny výše uvedené služby, stačí se podívat na portfolio společnosti GRADESI. Jedná se o grafické studio, které se k vám neobrátí zády, ať už potřebujete vytvořit bannery, katalogy, letáky nebo klidně i video. Propagujte se reprezentativně a nespadněte tak do kategorie s odpadovým designem.

Publikováno: 21. 05. 2019 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová