Jak založit e-shop? Webczech.cz vám ho vytvoří na míru

Rádi byste k vašemu podnikání založili e-shop, ale nevíte si s tím rady? Bojíte se, že tvorba e-shopu vyžaduje podrobné programátorské znalosti? Žádné obavy, opak je pravdou. Založení e-shopu po vás bude hračka. Stačí využít služby, které nabízí Webczech.cz. Za málo peněz zde získáte hodně muziky.

Kompletní služby

Webczech.cz poskytuje kompletní služby z oblasti zakládání nového e-shopu. Nemusíte nic umět, stačí vědět, co od svého e-shopu očekáváte. Grafický návrh a samotné naprogramování a instalace obchodu je samozřejmost, společnost ale také zaregistruje novou doménu a nastaví správně webhosting. V případě zájmu je možný taky import dat. E-shop lze spojit také s tvorbou www stránek vaší firmy a e-mailovou schránkou. Vše bude vypadat tak, jak si přejete. Dostanete svůj e-shop na míru.

Nekupujete zajíce v pytli

E-shop si u Webczech.cz můžete zakoupit licence, možný je ale také pronájem e-shopu. Záleží čistě na vašem zájmu. Abyste věděli, do čeho jdete, dostanete na měsíc zdarma přístup k DEMO verzi, ve které si vyzkoušíte, jak se s e-shopem pracuje. Po uplynutí lhůty se rozhodnete, zda si obchod chcete koupit či nikoliv. V případě, že kývnete, Webczech.cz přenese všechna vaše data do ostré verze.

Výhody pro vás

Webczech.cz dbá na spokojenost zákazníků, proto nabízí spoustu skvělých výhod. Jednou z nich je jistě sympatická cena. Doménu a webhosting získáte na první rok zcela zdarma. V rámci balíčků lze získat také licence za 0 Kč. Dostanete tak e-shop zdarma, zaplatíte za práci programátora, grafika a databázového specialisty. Díky možnosti vlastních zásahů do systému můžete e-shop kdykoliv přizpůsobit vašim nejnovějším požadavkům. K e-shopu navíc dostanete bezplatně EET pokladnu.

Publikováno: 29. 08. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová