Podnikání

Jak založit e-shop? Webczech.cz vám ho vytvoří na míru

Rádi byste k vašemu podnikání založili e-shop, ale nevíte si s tím rady? Bojíte se, že tvorba e-shopu vyžaduje podrobné programátorské znalosti? Žádné obavy, opak je pravdou. Založení e-shopu po vás bude hračka. Stačí využít služby, které nabízí Webczech.cz. Za málo peněz zde získáte hodně muziky.

Kompletní služby

Webczech.cz poskytuje kompletní služby z oblasti zakládání nového e-shopu. Nemusíte nic umět, stačí vědět, co od svého e-shopu očekáváte. Grafický návrh a samotné naprogramování a instalace obchodu je samozřejmost, společnost ale také zaregistruje novou doménu a nastaví správně webhosting. V případě zájmu je možný taky import dat. E-shop lze spojit také s tvorbou www stránek vaší firmy a e-mailovou schránkou. Vše bude vypadat tak, jak si přejete. Dostanete svůj e-shop na míru.

Nekupujete zajíce v pytli

E-shop si u Webczech.cz můžete zakoupit licence, možný je ale také pronájem e-shopu. Záleží čistě na vašem zájmu. Abyste věděli, do čeho jdete, dostanete na měsíc zdarma přístup k DEMO verzi, ve které si vyzkoušíte, jak se s e-shopem pracuje. Po uplynutí lhůty se rozhodnete, zda si obchod chcete koupit či nikoliv. V případě, že kývnete, Webczech.cz přenese všechna vaše data do ostré verze.

Výhody pro vás

Webczech.cz dbá na spokojenost zákazníků, proto nabízí spoustu skvělých výhod. Jednou z nich je jistě sympatická cena. Doménu a webhosting získáte na první rok zcela zdarma. V rámci balíčků lze získat také licence za 0 Kč. Dostanete tak e-shop zdarma, zaplatíte za práci programátora, grafika a databázového specialisty. Díky možnosti vlastních zásahů do systému můžete e-shop kdykoliv přizpůsobit vašim nejnovějším požadavkům. K e-shopu navíc dostanete bezplatně EET pokladnu.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý docházkový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.