Podnikání

Jak vypadá tvorba moderních webových stránek

Bez vlastních webových stránek to už na internetu opravdu nejde. Pokud chcete předběhnout konkurenci a ukázat zákazníkům, co všechno nabízíte, vyplatí se investovat a zvolit vhodné řešení. V článku se dozvíte, proč zvolit web na WordPressu a jaká firma vám pomůže s vytvořením stránek i jejich následnou propagací.

Proč vybrat řešení na platformě WordPress?

WordPress bezplatná platforma, kterou používá neuvěřitelné množství webových stránek. Hlavní výhodou je skvělá plasticita a přesto jednoduché, přehledné a snadné ovládání. Kvalitně postavený web na WordPressu splňuje všechny klíčové vlastnosti, jako jsou funkčnost, moderní vzhled, přehlednost a rychlé načítání. Vzhledem k tomu, že jde o rozšiřitelný systém, dá se v budoucnu snadno přidat například e-shop, sekce s blogovými články a podobně.

Protože jde o natolik populární systém, dají se snadno sehnat specialisté, kteří se v něm orientují. Bez problémů tak můžete mít vlastního grafika, programátora či jiné členy týmu, kteří o stránky budou pečovat. Tvorba webových stránek tímto způsobem je tak zárukou jednoduché využitelnosti i v budoucnu bez nutnosti vazby na původní tvůrčí firmu, jako tomu bývá u řešení programovaných na míru.

Kvalitní webová prezetnace

Firma AJAS vytváří kvalitní webové stránky a ještě k tomu za přijatelnou cenu. Tvorba web stránek v jejich pojetí nabízí další snadné úpravy, přizpůsobení a hlavně jednoduchou pravidelnou editaci. Další modifikace a úpravy v budoucnu také nepředstavují žádný výrazně těžký úkol.

Další navazující služby online marketingu

Samotný web ale často k proražení na internetu nestačí, a tak je potřeba přidat i pořádnou špetku kvalitního online marketingu. S tím opět pomůže stejná firma AJAS. Mohou se postarat o PPC reklamy, SEO a další doplňující faktory pro nejlepší zviditelnění webových stránek.

Reklama

Chcete se dozvědět co je CRM systém a jak může být užitečný právě pro vás? Máme odpovědi!

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xs od Applu!

Sofistikovaný účetní software Money S3 vám pomůže zefektivnit vedení účetnictví.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.