Kde nakoupit oblečení pro zaměstnance? Ve velkoobchodu!

Je ve vaší firmě zapotřebí, aby zaměstnanci nosili speciální oděv? Pokud jde například o zdravotnické haleny, ty budete muset pořídit ve specializovaném obchodě se zdravotnickým oblečením. Jestli jde spíše o klasická trička, bundy nebo pracovní kalhoty, ty samozřejmě pořídíte v mnoha obchodech. Kde je to však nejlepší? Toužíte po kvalitním zboží a zároveň výhodných cenách? Pak bude pravděpodobně nejrozumnější podívat se na nějaký velkoobchod s oblečením. Budete-li oblečení odebírat ve větším množství, dostanete se na zajímavé ceny.

Nakupte kvalitní pracovní oblečení od osvědčených značek

Osvědčeným velkoobchodem s oblečením je například brněnský obchod Xfer. Jestli to máte do Brna daleko, neváhejte objednat online. Pokud jste od Brna, klidně se přijeďte podívat přímo na prodejnu a prohlédněte si kvalitu střihů i materiálů. Obchod prodává oblečení od tří značek:
  • ROLY – španělský výrobce textilu, který dodává velmi kvalitní oblečení,
  • CoFEE – velká nabídka zimních a baseballových čepic ve střední a východní Evropě,
  • Xfer – vlastní značka, jež dodává kvalitní reklamní trička, mikiny, polokošile aj.
V sortimentu pracovního oblečení se setkáte především se značkou ROLY.

Vyberte oblečení rozmanitých velikostí, střihů a barev

V kategorii pracovního oblečení toho objevíte spoustu. V nabídce jsou pracovní trička s dlouhým rukávem, krátkým rukávem, ale také košile, vesty, mikiny, svetry, zástěry, šortky, pracovní kalhoty, blůzy, čepice a mnoho dalšího. Vyberete si tedy pro celou škálu pracovních činností.

Domluvte si potisk či výšivku

Chtěli byste, aby bylo pracovní oblečení nějak označené vaším logem? Žádný problém. Společnost Xfer dokáže zajistit potisk či výšivky podle vašich představ. Stačí se jen domluvit, vše se dá realizovat. Pro potisk využívají sítotisk, digitální potisk a nažehlování, všechny mají vysokou kvalitu a nezmizí s prvním vypráním.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová