Sázení jako zdroj pasivního příjmu, nebo jen přivýdělek z domova? Poradíme vám, jak na to

Možná jste si všimli, že reklamy na sázková poradenství dnes a denně pohlcují sociální sítě. Takovýchto poradenství jsou stovky, tudíž výběr toho správného může být o to náročnější. Pokud si chcete nějaké tipy předplatit a zkusit štěstí, dávejte pozor na podvodníky. Jak nenaletět podvodným sázkařským poradenstvím a zároveň si vydělat nějakou korunu navíc? V následujících řádcích jsme pro vás sepsali hned několik podstatných informací, které byste měli vědět, ještě než začnete sázet.

Pozor na podvodníky

Sázení je naprostý ráj pro podvodníky, kteří snadno těží na důvěryhodnosti ostatních lidí. Jak takový podvod probíhá? Podvodník většinou nabízí placené tipy skrze sociální sítě. Buď vás zkontaktuje sám nebo natrefíte na jeho profil. Podvod probíhá naprosto jednoduše, vy zaplatíte za tzv. „tutovku“ a těšíte se na výhru. Ovšem vysněná výhra nevyšla, ale vy nadále věříte podvodníkovi, že další tiket vyjde, avšak marně.

Jak nenaletět podvodníkům?

Máme pro vás pár rad, jak rozeznat podvodné poradenství od toho profesionálního.
  • Zkontrolujte webové stránky poradenství – profesionální sázkové poradenství se stará, aby jejich webová prezentace byla na úrovni a působila důvěryhodně. Zjednodušeně, pokud někdo nabízí profesionální služby zkušeného sázkaře a nemá ani na pořádnou webovou stránku, je něco špatně.
  • Fotografie členů týmu – Podle nás se jedná o důležitý faktor, který zákazníkovi jasně naznačuje, že pokud poradenství zveřejní kompletní seznam jmen, příjmení a fotografií ostatních poradců, nemají co skrývat.

Kde najít férového a spolehlivého poradce?

Najít spolehlivé sázkové poradenství a získat tak pravidelné přivýdělky z domova, nemusí být úplně jednoduché. Avšak my jsme pro vás zapátrali a našli dost možná nejférovější sázkové poradenství. Férový sázkový poradce Rob je úspěšný podnikatel, investor a v neposlední řadě také sázkař.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová