Podnikání

Podnikáte v gastronomii? Bez obalového materiálu se neobejdete

V podstatě nezáleží na tom, v jakém odvětví podnikáte, protože hygienu je nezbytné dodržovat v každém případě, ovšem především v gastronomii je na ni kladen obrovský důraz. V uzeninách se neobejdete bez papírového balicího papíru a sáčků, v cukrárnách jsou zase žádoucí košíčky, krajky a rozetky, v jakémkoliv jiném provozu zase využijete potravinářskou fólii.

V případě, že občas pořádáte nějakou společenskou akci, neobejdete se ani bez jednorázového nádobí a nápojových kelímků. Všechny výše uvedené produkty najdete v pestrém produktovém portfoliu společnosti Jarico, která na tuzemském trhu působí od roku 1994.

Jarico a její nabídka

Společnost se od samotného počátku specializuje na velkoobchod a maloobchod se specializací na obaly a obalový materiál. Obrací se na ni pestrá škála zákazníků z různých oborů, především však z gastronomie a potravinářského průmyslu. V sortimentu najdete i čisticí a hygienické potřeby. Pro ekologicky smýšlející jsou připraveny BIO alternativy, a to na stránce https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-bio-nadobi-a-pribory-katskup95.php.

Co se nabídky týče, ta je opravdu široká. Obrátit se můžete na společnost Jarico, ať už hledáte potravinářské a gastro obaly, ale i dárkové obaly a prostředky pro úklid. Jarico se stane vaší pravou rukou, pokud potřebujete průmyslové obaly. Využívané jsou například v oblasti automotive.

Potěší vás proklientský přístup, obrovská ochota, ale také spolehlivost. Jelikož má firma bohaté zkušenosti, je schopna nabídnout vám pružnost, tedy vyhoví vašim požadavkům a potřebám tak, aby uspokojila co nejlépe vaše potřeby. Jisti si můžete být tím, že je takřka všechen obalový materiál skladem, tudíž ho máte k dispozici v podstatě ihned.

Proč se obrátit na Jarico?

Objednaný sortiment vám bude dodán do 48 hodin po celé České republice. Jestliže cena objednávky překročí hranici 2 000 korun (bez DPH), máte dopravu zdarma. Podívejte se tedy na nabídku na stránce https://www.jarico.cz/bio-nadobi-a-pribory-kelimky-na-napoje-z-bio-plastu-katskup9515.php a objednejte si vše, co potřebujete.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý docházkový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.