Podnikáte v gastronomii? Bez obalového materiálu se neobejdete

V podstatě nezáleží na tom, v jakém odvětví podnikáte, protože hygienu je nezbytné dodržovat v každém případě, ovšem především v gastronomii je na ni kladen obrovský důraz. V uzeninách se neobejdete bez papírového balicího papíru a sáčků, v cukrárnách jsou zase žádoucí košíčky, krajky a rozetky, v jakémkoliv jiném provozu zase využijete potravinářskou fólii. V případě, že občas pořádáte nějakou společenskou akci, neobejdete se ani bez jednorázového nádobí a nápojových kelímků. Všechny výše uvedené produkty najdete v pestrém produktovém portfoliu společnosti Jarico, která na tuzemském trhu působí od roku 1994.

Jarico a její nabídka

Společnost se od samotného počátku specializuje na velkoobchod a maloobchod se specializací na obaly a obalový materiál. Obrací se na ni pestrá škála zákazníků z různých oborů, především však z gastronomie a potravinářského průmyslu. V sortimentu najdete i čisticí a hygienické potřeby. Pro ekologicky smýšlející jsou připraveny BIO alternativy, a to na stránce https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-bio-nadobi-a-pribory-katskup95.php. Co se nabídky týče, ta je opravdu široká. Obrátit se můžete na společnost Jarico, ať už hledáte potravinářské a gastro obaly, ale i dárkové obaly a prostředky pro úklid. Jarico se stane vaší pravou rukou, pokud potřebujete průmyslové obaly. Využívané jsou například v oblasti automotive. Potěší vás proklientský přístup, obrovská ochota, ale také spolehlivost. Jelikož má firma bohaté zkušenosti, je schopna nabídnout vám pružnost, tedy vyhoví vašim požadavkům a potřebám tak, aby uspokojila co nejlépe vaše potřeby. Jisti si můžete být tím, že je takřka všechen obalový materiál skladem, tudíž ho máte k dispozici v podstatě ihned.

Proč se obrátit na Jarico?

Objednaný sortiment vám bude dodán do 48 hodin po celé České republice. Jestliže cena objednávky překročí hranici 2 000 korun (bez DPH), máte dopravu zdarma. Podívejte se tedy na nabídku na stránce https://www.jarico.cz/bio-nadobi-a-pribory-kelimky-na-napoje-z-bio-plastu-katskup9515.php a objednejte si vše, co potřebujete.

Publikováno: 27. 04. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová