Krátkodobá půjčka přijde vhod v různých životních situacích

Když potřebujete menší výpomoc, nebojte se účinně využít celosvětové médium zvané internet. Nemusíte dlouho mluvit se sousedy nebo obcházet širší rodinný kruh. Nabízí se možnost, díky které bude mikroúvěr diskrétní a současně velice rychlý. Nemusíte nikam chodit, není třeba prosebných lístků a už vůbec plateb dopředu. Posouzení žádosti o úvěr bude skutečně bleskové. Vyřídili jste něco podobně důležitého v životě už za patnáct minut? Pokud ne, bude to poprvé. Pokud už ano, tak to jistě nebylo častým jevem.

Snadná pomoc při problémech s rodinnými financemi

Nejde o nic složitého ani zdlouhavého, v tom si můžete být jisti. A přijít si až na patnáct tisíc korun, protože přesně takové parametry má krátkodobá půjčka. Lhůta splatnosti až 28 kalendářních dnů, a to zdaleka není vše. Doplňkové služby jsou totiž hodně pestré. Pokud nebudete mít během zmíněných čtyř týdnů na účtu dost, protože nastala další finanční kalamita, není to žádný zásadní problém. Za malé navýšení dlužné částky je možné prodloužit termín až o dalších 28 dní. Bez dalšího jednání nebo nekonečných telefonátů, prostě a jednoduše úplně v pohodě!

Transparentnost je ctnost, to platí po staletí

Zkušenost velí jasně – přehlednost v jednání a férový přístup je prostě nadevše. Když máte tu čest s někým, kdo je dlouhodobě prověřený a jehož poctivost na trhu nelze ničím zpochybnit a nabídne i výborný přístup ke klientům, není pak už nad čím váhat. Spíše by bylo škoda podobné nabídky nevyužít. Bezpečná transakce, která proběhne vždy bezhotovostně – placení složenkou už patří spíš dvacátému století a dnes rozhodně není v kurzu! Naopak, to by celý proces hodně prodloužilo, často až na celý týden. A chcete vůbec něco podobného podstupovat? Výpis z banky má jen tak mimochodem tutéž právní hodnotu jako ústřižek z poštovní poukázky.

Nečekejte dlouho, peníze lze použít hned

Jen čtvrt hodiny a už je vše na vašem bankovním kontě. Otázka, jak rychle získat peníze, je tak zodpovězená prakticky obratem. Žádné poplatky dopředu ani jiné věci, které vzbudí hned nedůvěru a donutí vás prakticky hned zavřít prohlížeč. Finance jsou připraveny k odeslání téměř hned, takže mohou pomoci tam, kde je jich zrovna akutně třeba. A co budete potřebovat? Co všechno je nutné k tomu, abyste půjčku opravdu získali?
  • Doklad o potvrzení o příjmu. Zákony hovoří jasně, musíte prokázat, že na splácení opravdu máte. Dluhová past se týká tisíců lidí a jistě do ní nechcete spadnout rovnýma nohama.
  • Osobní data. Samozřejmě jich bude jen minimum, trvalé bydliště v ČR je nutností, ale občanství státu už nikoliv – při splnění všech podmínek si tak mohou půjčit také cizinci.
  • Vlastní účet v bance. Nebo alespoň dispoziční právo k účtu například v držení partnera. V tomto případě by ale bylo jistě lepším řešením, aby požádal o půjčku přímo on sám.
Procento schválených žádostí je tu hodně vysoké, takže se nemusíte dopředu snad obávat odmítnutí. Naopak, potvrzení přijde do patnácti minut, a pokud splníte základní předpoklady, půjčku jednoduše dostanete, nic tomu už nebrání. Bezpečnost osobních dat je vždy prioritou poskytovatele, jejich odcizení nebo zneužití ze serveru tady rozhodně nehrozí. Důvěra k prověřenému poskytovateli je proto zcela namístě, zkrátka jde o značku, na kterou se můžete kdykoliv obrátit. A když říkáme kdykoliv, myslíme tím i o víkendu, ve sváteční den nebo i v noci. Okamžik, ve kterém se ozvete, skutečně nehraje vůbec žádnou roli. Stačí pouhá čtvrthodinka a vše je vyřízeno. Sken dokladů, potvrzení o příjmech a pár základních údajů – a vše se začne okamžitě vyřizovat.

Publikováno: 10. 01. 2019

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová