Podnikatelský úvěr pro živnostníky a jiné metody, jak sehnat peníze

Potřebujete peníze? Každý má jiné možnosti. Někdo shání pár korun do výplaty, jiní se konečně rozhoupali k podnikání, ale bez podnikatelského úvěru jej naplno rozjet nejde. Někteří sháníme peníze na novou pračku, jiní na celý dům. Jak tedy sehnat peníze?

Podnikatelský úvěr pro živnostníky vám dá šanci splnit si svůj sen

Vrhli byste se na podnikání třeba již zítra, ale nevíte, z čeho jej ufinancovat? Někdy to skutečně bez peněz nejde. Potřebujeme nakoupit materiál, stroje, vybavit kanceláře i přijmout první zaměstnance. Téměř okamžitě potřebujeme outsourcovat služby i řešit marketing. Úvěry pro podnikatele a živnostníky od 50 000 Kč až do 50 000 000 milionů nabízí FINEMONEY. Řekněte si o podnikatelský úvěr pro živnostníky, který potřebujete. Firma poskytuje úvěr pro rozvoj podnikání, ale i pro zaplacení dluhů spojených s podnikáním.

Chcete úvěr od banky? Zjistěte si, kde dlužíte

Jdete žádat o úvěr? Nebo potřebujete dostat hypotéku. Mějte přehled o tom, kde dlužíte. Budete připraveni na dotazy bankovního úředníka, ale současně vás nepřekvapí, když vám úvěr zamítnou. I zamítnutá půjčka je totiž škraloup, který se zaznamenává do bankovních registrů. Jak zjistit, kde dlužím? Podívejte se do registrů. Zjistíte v nich, jaké kde splácíte úvěry, i kde máte nějaký ten nesplacený dluh. I když o úvěr nežádáme, oplatí se z času na čas si prověřit, jestli si po nás někdo něco nenárokuje a problém včas vyřešit.

Hodilo by se vám třeba jen pár korun navíc k platu? Věnujte krevní plasmu

Darování krevní plazmy je spojeno se zajímavým finančním benefitem. Za jeden odběr lze získat až 700 Kč a darovat plasmu můžete až dvakrát v měsíci. Zdá se vám to málo? Ročně to představuje až 18 200 Kč. Pokud věnujete plazmu bez nároku na odměnu, máte možnost čerpat slevu na dani ve výši 3000 Kč. S darováním plazmy je spojeno i podrobné lékařské vyšetření zdarma. Takže proč nespojit příjemné s užitečným? Prověříte své zdraví, a ještě získáte finanční benefit. Roční finanční náhrada za darování krevní plazmy, 18 200 Kč – to je cena bohatších českých Vánoc pro čtyřčlennou rodinu. Tak si takto nastřádejte třeba právě na vánoční svátky.

Publikováno: 04. 08. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová