Jak získat odškodnění po dopravní nehodě v maximální výši?

I když děláme pro své bezpečí první poslední, každý den se nám nebo našim blízkým může něco stát. Život je někdy dost nefér. Pracovní či školní úraz, tragická dopravní nehoda, jakýkoli trestní čin nebo poškození pacienta v nemocnici, to vše se může kdykoliv a komukoliv přihodit.

Zdraví si sice za peníze samozřejmě nekoupíte. I tak jsou však bohaté finanční zdroje důležité. Požadujte proto v tíživých životních situacích adekvátní odškodnění. Zaplatíte si za něj větší komfort v nemocnici, fyzioterapii v prestižní soukromé klinice, kvalitnější kompenzační pomůcky apod. Odškodnění nehody Praha také doplní rodinný finanční rozpočet, který utrpí ztrátu kvůli pobírání nemocenské.

Nechejte si poradit a vyzrajte díky tomu nad pojišťovnou

Myslíte si, že vám pojišťovna automaticky vyplatí všechny peníze, na které máte ve své těžké situaci nárok? Omyl! Z takového jednání by přece nic neměla. Pojišťovny se sice navrch tváří, že vám chtějí pomoci, ve skutečnosti jim ovšem jde především o jejich vlastní prospěch. Poškozeným vyplácí jen to, o co si sami požádají. Neprozradí jim, že mají právo na více peněz. Abyste se lépe orientovali, využijte v takové situaci služby společnosti První zdravotní poradenská. Funguje již od roku 2013. Poskytuje odborné poradenství ve složitých situacích, po dopravních nehodách, pracovních úrazech apod. Zaměstnává zkušené advokáty, kteří pomáhají klientům během procesu vymáhání odškodného. S jejich pomocí získáte vše, na co máte nárok.

Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na 1zdravotni.cz.

Publikováno: 22. 08. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová