Pronájem nákladních vozů je řešení, když na vlastní náklaďák nemáte

Potřebujete pro své podnikání nákladní automobil? Pokud vás zajímá prodej či pronájem nákladních aut, podívejte se na nabídku a služby Truck Centre Praha.

K mnoha podnikatelským aktivitám je nákladní automobil nezbytností

Možná jste se právě nyní rozhodli do toho jít – začít podnikat na vlastní triko. Ať již jako živnostník, nebo si založit firmu. Jenomže zas je tady jeden „chybějící článek“ – náklaďák, bez kterého to prostě nejde. Jeho koupě není levná. Stále tady jsou ale vhodné a ekonomičtější alternativy, které nabízí právě Truck Centre Praha.

Kupte si starší nákladní auto

Truck Centre nabízí prodej nákladních vozů. Jeho nabídka je největší v České republice. Zahrnuje kompletní sortiment vozidel – nákladní vozy do 7,5 t, nad 7,5 t, sklápěče, tahače návěsy, přívěsy, autobusy, dodávky, dokonce i stavební stroje a autobusy. Multisortiment nabízí, i pokud jde o značky. Nechybí Avia, Iveco, DAF, Fliegl, Benalu, Liaz, Mercedes, MAN, Krone, Kögel, Lamberet, Panav, Scania, Renault, Schmitz, Volvo či Schwarzmüller.

Nekupujte, pronajměte si!

Další možností je pronájem nákladních vozů. Pro mnohé podnikatele je právě pronájem finančně nejvýhodnějším řešením. Hodí se třeba tehdy, když nákladní automobil potřebujeme pouze krátkodobě, sezónně, nebo když na krátký čas hledáme specifické nákladní vozidlo, ev. stavební stroj.

Truck Centre Praha je osvědčený partner pro firmy a podnikatele

Společnost vozidla prodává, pronajímá a též vykupuje. Součástí služeb je komisní prodej, nákup vozů na protiúčet i dovoz vozů na objednávku. Důležitou službou je financování nákupu nákladních vozidel jak pro fyzické osoby, tak pro právnické osoby. Truck Centre Praha spolupracuje se všemi osvědčenými leasingovými a úvěrovými společnostmi na trhu a přímo ve firmě si sjednáte potřebný úvěr i leasing. Využít lze Agro leasing, UniCredit leasing, ČSOB Leasing, MONETA Auto Finance, UniLEASING či Mercedes-Benz Financial Services.

Publikováno: 21. 03. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová