Poznejte výhody skládacích kontejnerů a zredukujte náklady

Zařídit sklad nebo výrobu není snadné. Provoz může být efektivní pouze za předpokladu vhodně zvoleného vybavení. Nedílnou součástí logistiky jsou kontejnery. Skvělou volbou je varianta s užitečnými skládacími a stohovacími vlastnostmi. Skládací kontejnery nenachází využití jen v automobilové a průmyslové výrobě, ale také v mnoha dalších oborech, jako je například potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl nebo maloobchod. Co byste o nich měli vědět, než si je opatříte?

V čem jsou skládací kontejnery výhodné?

Skládací kontejnery
  • šetří místo ve skladu i v logistice díky skládacímu mechanizmu a stohování
  • v důsledku velmi snadné manipulace redukují náklady na pracovní sílu
  • díky značnému sklopnému poměru šetří také náklady na zpětnou logistiku a snižují její ekologickou náročnost
  • mají vysokou nosnost a odolnost
  • dlouhá životnost a opakované použití
Skládací kontejnery jsou výhodné především proto, že ve složeném stavu zabírají na skladě jen minimum prostoru. Můžete jich mít v pohotovosti mnohonásobně více než klasických „neskládacích“ kontejnerů, aniž byste zbytečně ukrajovali z užitné plochy skladu či výrobny. Ve finále minimalizujete náklady a ušetříte nemalou částku.

Řešení pro každého

Skládací kontejner si pro jeho praktičnost oblíbily menší, středně velké i větší firmy. Například model Magnum Optimum ve složeném stavu unese až 750 kg, což je nosnost vyhovující pro ukládání většiny dílů.

Když plastový kontejner, tak recyklovatelný

Předpokládáme, že si plně uvědomujete svou společenskou odpovědnost a snažíte se o řešení, která jsou šetrná vůči životnímu prostředí. Výjimku nemusíte dělat ani v případě skládacích kontejnerů – obraťte se na renomovaného výrobce Schoeller Allibert, který se v oboru pohybuje přes 50 let. Vyvíjí vlastní recyklovatelné obaly – kromě skládacích kontejnerů také pevné paletové kontejnery, skládací, stohovatelné a nápojové přepravky, plastové palety a vozíky, IBC kontejnery a související sortiment. Pokud vás skládací kontejnery zaujaly a rozhodli jste se díky nim zredukovat náklady za skladování, seznamte se s aktuální nabídkou na www.schoellerallibert.com/cz/.

Publikováno: 07. 06. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová