Půjčovna dodávek šetří váš čas a peníze

V životě se setkáme s několika situacemi, kdy potřebujeme převézt hromadu věcí nebo objemný náklad. Můžeme je vyřešit dvěma způsoby – buď se budeme snažit vše nacpat do osobního automobilu, s nímž pravděpodobně budeme cestu absolvovat několikrát. Nebo sáhneme po elegantnějším řešením. Tím je zapůjčení dodávky, díky níž převoz vyřešíme rychle a efektivně.

Je to tak jednoduché!

Půjčovna dodávek v Ostravě vám nabídne rychlý a jednoduchý systém rezervace vozu, který je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nejste tak limitováni provozní dobou – vůz si můžete kdykoliv vypůjčit a vrátit. Stačí vytvořit rezervaci online, složit bezhotovostně kauci a dodávku si vyzvednout klidně do 1 hodiny. Jak to funguje? Na webu si z vozového parku vyberete dodávku. Kromě klasických se zde nacházejí i ty se speciální nástavbou. Poté si ověříte dostupnost zvoleného termínu. Následně provedete registraci a vyplníte rezervační formulář. Po uhrazení kauce buď prostřednictvím platební karty nebo převodem z účtu si můžete vůz vyzvednout.

V čem spočívají výhody?

Pronájem dodávek Praha vám výši půjčovného spočítá na základě vašich požadavků. Tudíž se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků. Při vrácení vozu vás nebude čekat nepříjemné překvapení, kdy by vám byly naúčtovány najeté kilometry. Denní limit na km je totiž zdarma. Samozřejmostí je, že jsou všechny dodávky pojištěny. Proto v případě nehody budete zodpovídat jen do výše spoluúčasti. Nemáte možnost si dodávku sami vyzvednout? Nevadí. Za mírný poplatek vám bude vůz kdekoliv po Praze přistaven. Po dobu, kdy máte dodávku zapůjčenou, parkujete na pobočce půjčovny zcela zdarma. Zároveň nemusíte být držitelem speciálního řidičského oprávnění. Jelikož jsou všechny vozy v kategorii do 3,5 tuny, vystačíte si s řidičským oprávněním skupiny B.

Publikováno: 20. 05. 2021 / Aktualizováno: 22. 05. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová