Seznam oblíbených půjček na trhu. Vyberte si tu, o kterou požádáte

Požádat o půjčku, to dnes není žádná ostuda nebo něco, za co byste se měli stydět. Ne každý člověk má stranou odložených několik tisíc nebo stovek tisíc korun, které je možné použít na uhrazení nečekaných výdajů. Pokud patříte k lidem, kteří zrovna musí uhradit něco nečekaného, neváhejte a o půjčku si požádejte. Zejména rychlé půjčky online vám mohou ihned vytrhnout trn z paty.

Samozřejmě existuje vícero oblíbených půjček, k nimž se lidé přikloní ve chvíli, kdy potřebují peníze, které nemají. Sepsali jsme krátký seznam několika půjček, o které je v dnešní době velký zájem. Vyberte si tu, o kterou požádáte.

Rychlé půjčky online

Když jsme jimi začali, tak jimi budeme i pokračovat. Rychlé půjčky online jsou hitem, ukázal nedávný průzkum. Lidé nechtějí trávit hodiny na pobočkách bank, nechtějí také čekat dlouhé týdny na to, než jim bude schválen úvěr, o který požádali. Chtějí zkrátka co nejrychleji získat požadované peníze, aby si co nejdříve mohli vytrhnout trn, který se jim při každém kroku zarývá více do paty.

Rychlé půjčky jsou známé tím, že připisují peníze do patnácti minut od schválení úvěru (tedy tak to dělá Razdva půjčka), také je možné o ně požádat z pohodlí domova nebo třeba z kanceláře, když budete mít pauzu.

Půjčky bez registru

Existují také takzvané půjčky bez registru, což jsou půjčky, které jsou poskytovány poskytovateli, jež se nedívají do registru dlužníků. Ať už je vaše dlužnická minulost jakákoli, nebude je to zajímat. Maximálně vám dají trochu vyšší úrok, ale půjčka vám schválena bude.

Půjčky bez doložení příjmu

Pokud nechcete dokládat své příjmy, které jsou třeba nestabilní, požádejte o půjčku bez doložení příjmu. Nikoho nebude zajímat, kolik vyděláváte nebo kdy vám vaši zaměstnavatelé vyplácí mzdu. Zkrátka se vám bude věřit, půjčka pak bude schválena. Ovšem i zde platí, že s vyšším úrokem se musí počítat.

Publikováno: 31. 08. 2019 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová