Stavební jeřáb si půjčíte i s obsluhou, pokud si netroufáte

Jeřáby se používají nejčastěji ve stavebnictví, ale také v automobilovém průmyslu či strojírenství. Možná však nevíte, jaké všechny podoby vlastně mohou mít. Velmi oblíbené jsou zejména minijeřáby a mobilní jeřáby. Mini stavební jeřáby jsou podle jejich prodejců a firem, které je půjčují, jedničkou na trhu. Díky jejich velikosti se s nimi vejdete skoro na každou stavbu, kde pečlivě odvedou svůj úkol. Hodí se dokonce pro práce na střeše. Odborníci vám vždy poradí, jaký typ jeřábu je vhodný právě pro vaše potřeby.

K čemu se hodí různé stavební jeřáby?

Zmiňované minijeřáby jsou velmi flexibilní. Přednostně se využívají třeba na bahnitém podkladu, v úzkých místnostech (ano, jsou určeny i do interiéru), ve strmých kopcích. Nahrazují autojeřáby či pásové jeřáby. Ačkoliv jsou malé, zvládnou toho překvapivě hodně, například minijeřáby Maeda mají nosnost od 1 do 8 tun. Těžká břemena lze zvedat rovněž kombinací dvou minijeřábů. Mimochodem, tomuto typu jeřábů se díky jejich vzhledu přezdívá pavoučí. Přívěsné stavební jeřáby se uplatňují při realizaci schodišť, fasád, kovových konstrukcí, u pokrývačských prací nebo při montáži balkonů. Pomáhají dopravovat materiál, který by se jinak musel nosit dlouho po schodišti nebo dopravovat po lešení, takže šetří spoustu času i práce. Druhů je samozřejmě daleko více, ale bližší informace o nich vám poskytnou nejlépe sami odborníci podle toho, k čemu je vlastně potřebujete. Jestliže stavební jeřáb sháníte, určitě se minimálně podívejte na nabídku firmy Uplifter.

Jeřáb si kupte nebo půjčte i s obsluhou

Uplifter stavební jeřáby prodává, ale i pronajímá. Pokud si navíc netroufnete na jeho ovládání, můžete si ho pronajmout i s obsluhou. V nabídce má mobilní jeřáby či mini jeřáby, které se vejdou téměř do každých prostor. Sortiment je opravdu bohatý a zahrnuje celou řadu specialit. Zajímavostí jsou třeba jeřáby Valla Pick & Carry. Fungují zcela na baterii, takže nejsou příliš hlasité a pracují bez emisí. Více informací vám poskytne sama společnost.

Publikováno: 04. 09. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová