Podnikání

Výběr dopravce je klíčový. Kdo vaši zásilku přepraví do cíle i po moři?

S dopravci se roztrhl pytel, ale jen hrstku lze označit jako spolehlivé. Přitom je to právě kurýrní služba, na které závisí finální fáze zakázky – k prioritám každého podnikatele by měla patřit snaha o rychlé a bezpečné doručení zboží. Zákazníci nechtějí čekat a netouží po poškozené zásilce. Ale na koho se obrátit v souvislosti s námořní přepravou kontejnerů? V případě české firmy Multitrans CZ s.r.o. chybu neuděláte. Dopravce působí na trhu téměř dvacet let a nabízí komplexní spediční služby včetně dopravy po moři.

Proč svěřit kontejner společnosti Multitrans?

Multitrans zajišťuje dopravu po moři do destinací na celém světě. Zákazníci se na ni obrací s požadavky na přepravu kusových (LCL) i celokontejnerových (FCL) zásilek.

Multitrans má s přepravou po moři bohaté zkušenosti, rozumí potřebám zákazníků a nabízí komplexní řešení na míru. Díky dobrým kontaktům se souvisejícími subjekty dokáže optimalizovat cenu a zajistit nadstandardní služby nad běžný rámec.

Nedílnou součástí služeb je konzultační a poradenská činnost. Jinými slovy – pokud si s přepravou zásilky nevíte rady, specialisté vám vše vysvětlí a poradí.

Multitrans zároveň zajišťuje speciální handling (měření, vážení a pořízení foto zásilky) a umožňuje monitoring po celou dobu přepravy (tzn. od nakládky až po vykládku). Veškeré činnosti probíhají dle certifikovaných postupů (ISO 9001).

Nejen po moři, ale také po zemi a vzduchem

Český dopravce disponuje moderní kamionovou flotilou a přepravuje zboží v rámci celé EU, a to včetně velkoobjemových zásilek. Opět se můžete spolehnout na špičkový servis a možnost non-stop monitoringu.

A co se týče rychlé letecké přepravy na delší vzdálenost, s Multitrans dostanete na místo určení i nebezpečné zboží či zboží zvláštní povahy v souladu s platnými IATA předpisy. Více se dozvíte na www.multitrans.cz.

Reklama

Vema je spolehlivý mzdový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský tablet na úrovni? Doporučujeme pořídit Apple iPad!

Chcete se dozvědět co je CRM systém a jak může být užitečný právě pro vás? Máme odpovědi!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.