Nebankovní úvěry mají svůj smysl. Je však třeba zvolit vhodného poskytovatele

Když člověk začíná s podnikáním, často nemá k dispozici potřebné finanční prostředky, aby je mohl investovat do rychlejšího a efektivnějšího rozjezdu firmy, potažmo živnosti. V tom případě se zpravidla obrací na svoji banku. Jenže banky dost žádostí odmítají, a to hlavně z důvodu nízké bonity, ale i kvůli dalším aspektům. Naštěstí zde už existují také nebankovní úvěry pro podnikatele, které jsou zajímavou a dostupnou alternativou.

Ručení nemovitostí je u vyšších úvěrů logickou záležitostí

Pěknou ukázkou je nabídka společnosti Nebankovní finance. Její podnikatelský úvěr můžete získat snadno a rychle, a to právě třeba tehdy, když vás vaše banka nemilosrdně odmítne. Stačí, když vlastníte nějakou nemovitost, kterou budete ručit. Dokonce je možné využít nemovitost 3. osoby, pakliže vám k tomu samozřejmě dá souhlas.

Jak poznat, zda vám půjčuje solventní firma?

Spolehlivého poskytovatele nebankovních úvěrů (nejen) pro podnikatele poznáte už z pouhé prezentace. Kvalitní webové stránky, kde vám nic nezatají, jsou základem. Vždy byste měli mít jasně nastavené podmínky ještě před tím, než dojde k finálnímu podpisu smlouvy. Jedním z rozhodujících faktorů je dále rychlost vyřízení žádosti a zaslání peněz na bankovní účet. Nebankovní finance v tomto směru garantují zaslání slíbených finančních prostředků na váš účet do 48 hodin od podpisu smlouvy. Půjčit si přitom můžete až 50 milionů korun s dobou splatnosti do 30 let, peníze však samozřejmě musíte využít na zrealizování svého podnikatelského záměru. Detailní informace jsou na stránkách https://www.nebankovni-finance.cz/sluzby/podnikatelske-uvery/. Nebankovní úvěry pro podnikatele jsou řešením, které může pomoci třeba start-upům, ale také již plně zavedeným společnostem a firmám, jež zkrátka jen potřebují nějakou finanční injekci. Doba není zrovna přívětivá, tudíž se může lehce stát, že vás zajištění peněz prostřednictvím úvěru nemine. Dáte-li si dobrý pozor a nenaletíte nějakým podvodníkům, pak vám úvěr zajištěný nemovitostí nemusí zbytečně strašit.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová