Vybrat podnikový informační systém správně není jednoduché. Proč vsadit na RIS?

Dočetli jste se, že byste měli začít používat informační systém, ale nevíte si rady s výběrem? Není divu, s podnikovými informačními systémy neboli ERP se roztrhl pytel. Dostupných řešení je víc než dost a většina nabízí spoustu zajímavých funkcí. My jsme se zaměřili na nabídku české společnosti Saul IS, která se vývojem informačních systémů zabývá dlouhé roky a její produkty jsou vhodné pro všechny typy klient – od živnostníků až po velké korporace.

Řešení pro OSVČ a menší firmy

Podnikáte „v malém“ jako živnostník či one man show s.r.o.? Pokud nepotřebujete robustní informační systém, pak vám bude stačit varianta RIS Start, která zahrnuje jednu licenci k účetnictví a několika dalších základních modulů, jako jsou majetek, sklady a obchod. Jedná se o cenově dostupný pokročilý účetní program s intuitivním uživatelským rozhraním. Implementace není náročná a obvykle trvá jeden den.

Středně velké firmy

Až se vaše podnikání rozroste, budou se vám hodit další funkce. Podnikové informační systémy RIS zahrnují všechny důležité agendy – účetnictví, plánování, mzdy, finance a controlling, logistiku, personalistiku a specializovaná oborová řešení. Ekonomický systém RIS vyhovuje většina firem napříč všemi sférami podnikání. Ať už se pohybujete v obchodu, IT nebo jiném segmentu, oceníte komplexnost i snadnou ovladatelnost. Implementace ERP s jednotkami až desítkami licencí trvá zhruba 2 – 3 měsíce.

Větší společnosti

Vývojáři ze Saul IS nezapomínají ani na velké klienty. ERP je připraven na zpracování velkého objemu dat a využívají ho také výrobní podniky. Vedení společnosti může pohodlně analyzovat data a plánovat další kroky díky manažerské nástavbě TOP-RIS. Samozřejmostí je vysoká úroveň zabezpečení a možnost přístupu velkému počtu uživatelů. Pokud vás český ERP zaujal, přečtěte si o něm více na www.saul.cz.

Publikováno: 03. 10. 2017 / Aktualizováno: 22. 05. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová