Ekologická likvidace vozidel s odtahem zdarma se stala oblíbenou službou

Staré auto jen tak někam nepřistavíte, aby jej zlikvidoval zub čas. Každé musí být zlikvidováno dle zákona, tedy ekologicky. Jak na ekologickou likvidaci vozidla, aby nás nic nestála, či abychom z ní dokonce měli nějaký ten finanční benefit?

Staré automobily nás umí potrápit

Kam s nimi? A jak dostát co nejlevněji litery zákona zlikvidovat je ekologicky? I nepojízdný autovrak nás stojí každodenně peníze až do doby, kdy jej odhlásíme z evidence. Zákonné pojištění je prostě zákonné a platit jej musíme, i když auto nejezdí. Na čas lze uložit značky do depozitu, pak ale opět řešíme problém, jak se nepotřebného, starého, nepojízdného či bouraného automobilu zbavit. Ekologická likvidace vozidel Liberec, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Semily, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav a Tanvald – to je specializace služby Zlikvidujauto.cz. Firma ekologicky likviduje vozový park soukromníků i firem. Navíc za auto podle jeho aktuálního stavu a využitelnosti náhradních dílů dokonce zaplatí, a to cenu až do výše 10 000 Kč.

Neshánějte odtah

Už jen samotný odtah nepojízdného vozidla stojí nemalé peníze. Neshánějte se po něm. Služba Zlikvidujauto.cz si váš likvidovaný vůz odveze až do vzdálenosti 100 km zdarma. Firma vám vystaví potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. To je nutné pro odhlášení auta z evidenci. Zajištění odhlášení vozidla však firma dělá rovněž na klíč a váš vůz tedy v případě zájmu sama i odhlásí. Ozvěte se zástupcům firmy a domluvte se ohledně vašeho vozidla. Likvidace auta proběhne rychle, vám se doma uvolní místo a možná dokonce něco za své vozidlo dostanete. Pošlete svůj automobil konečně na věčný odpočinek – ekologicky a se ziskem. Zbavit se autovraku nebylo nikdy snazší.

Potřebujte náhradní díly?

Služba Zlikvdujauto.cz nabízí ještě jednu službu. Tou je prodej náhradních dílů. Nechcete váš starý vůz likvidovat, ale naopak, potřebujete jej opravit? Zkuste sehnat potřebné náhradní díly právě prostřednictvím služby Zlikvidujauto.cz.

Publikováno: 23. 07. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová